2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862946 بازدید | 672178 پست
از کجا میشه تهیه کرد ژل رویال رو من نمیدونم کجا داره؟

داروخونه ها دارن کپسولشو منظورم بودا از اون ژل رویال طبیعی ها اصلشو پیدا کنی خوبه عطاری ها هم دارن از اون ولی ما که سر در نمیاریم اصله یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

میشه هر دارویی که میدونید برا پی سی او خوبه و برا تقویت تخمک به منم بگین؟؟؟

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین
خوب اینهمه هزینه میکنید حالا ۱سال روزه نگیرید از یه طرف واسه بچه ناراحتید حالا که میخواید برید تو سی ...

همون خودمم موندم چیکار کنم دو دلم آخه همیشه میگرفتم. نمیدونم روی اسپرم همسرمم تاثیر داره یا نه ولی نگرانم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
فرتیل ک میگن خیلی خوبه چطور منفی شدی؟انتقال چندمتون بود اول؟

منم هر۳بار خوردم منفی ام شدم دوستم تاحالا اسمشم نشنیده مثبت شد این مکملا به نظرم اونقد مهم نیستن اینبار که نمیخرم ۸۰۰خورده ای شده

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
آفرین خوب کاری کردی که مثل الان من نشه. هانی جون امروزم دوباره وقتمو کنسل کردم پری نشدم لعنتی. قرصام ...

الهی منوجه شدم که پریود نشدی اینم برای ما ناز میکنه والا  

چند روز عقب انداختی ؟؟؟

احتمالا تا شنبه میشی دیگه ب نظرم دو تا بخور دیگه امپول نروبیونم بگیر بزن هفته ای یه دونه 

ابن سينا هم خوبه دكتر هاي خوبي داره 

من دکترم طرازی عوضش کردم بعد تو ابن سینا یهو یه دکتر دیگه پانکچرت میکنه یا انتقال میده من چرخشی خوشم نمیاد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2706