2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863318 بازدید | 672221 پست
اره خیلی بده منکه هایپر نشدم اینجور بودم یه خانمی میگفت هایپرشده بود چندروز بستری شده بود ریه ش اب ا ...

من هایپر شدید شدم دکتر گفت ۱هفته حق خروج از تهران رو نداری احتمال پیچ خوردگیه تخمدان هست وقتی میگفت خاااااانم نزدیکی ممنوعه ها میخواستم خودمو بکشم

گفتم دکتر حالت خوبه؟من دارم میمیرم از درد شوهر تا فاصله ی ۱۰کیلومتری از منم حق نداره رد شه غش غش میخندید

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیدونم. بنظرم داروی اضافی و سرخود نخور. خب شاید برا شما پریودت سر وقت باشه. من شنیدم اونایی که دو ...

سلام عزیزم مرسی نی نی شما خوبه چشم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
والا هایپر هم نباشه کی اونموقع حوصله داره    

همونو بگو والا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام عزیزم خوبی طبیعیه بعد انپول دیر پری بشی نترس چیزیم الکی نخور 

عه جدی نخورم؟آخه همسرم ی زمان محدودی وقت داره برا روز انتقالم اگر دیر پریود شم همه برنامه ریزیا بهم خواهد خورد

ممنونم عزیزم برایه یکشنبه نوبت دارم شده ۰.۰۹۸دیگه نمیدونم کم کار شده

برای من شده 0.163 دکتر گفت همچنان قرصو مصرف کن اما دوزشو کمتر کرد.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
سلام عزیزم شما هم تعیین جنسیتی هستین چندتا جنین دارید قبلا انتقال دادید دکترمنم انصاری پور هست 

اره عزیزم....سه تا جنین پسر داشتم که دوتاشو انتقال دادم و منفی شدم ...فقط یه جنین دیگه دارم

2706