2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
اره یه اقا بود فک کنم متخصص بیهوشی بود. پانکچرمم روزی افتاده بود ک دکتر مرکز ، آقا بود. من گفتم نمیخ ...

من هم دفعه قبلی هم ایندفعه تنها تو اتاق عمل بودم ایجا یه تخت دیگه هم بود ولی خلوت بود به نوبت میبردن

یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکا جان چطوری؟ چه خبرا؟ کی دوباره میری سونو دوقلوها رو ببینی؟ 😍

سلام گلم شكر بد نيستم فعلا اين لكه بيني دست بردار نيست هي كم و زياد ميشه به اميد خدا ١١ ارديبهشت دوباره بايد برم سونو نميدونم اون يكي قل چي شد😞خودت خوبي؟

خداياشكرت....❤️ 
چ جاااالب روسری داشت؟ هیچ جا ندیدم تا حالا. منم میخواااام     تو پانکچر پاهاتو بستن یا ان ...

براهردوش پاهارا به تخت بستن.

اره اون مرکز کلاه داشت روش هم روسری ولی کوچیک بود یکم‌گردن رامیپوشوند .شنل هم داشت شبیه چادر دم در تو سبد ریخته بود سرمیکردیم میرفتیم دراتاق عمل درمیاوردیم

یا رب العالمین
2731
میبینی تو رو خدا کلا برعکسه . خب ینی چی این آخه؟ خب همین میگم آقایون کارشون اینه تو بخش آقایون باشن ...

اره هستن فراوونن .من مرکز قبلی خانم بیهوشم کرد اینجاهم همینجور خانم بود ولی بهوش اومدم اقا اومد باهام حرف میزد ماسک اکسیژن برام گذاشت واسم دکتر بیهوشی هم تو پرونده م‌ اقا بود

یا رب العالمین
ممنونم عزیزم . آغوز که در حد چند قطره دیروز اومد و دیگه نیومد . دادم بهش شیرخشک میدم اصلا شیر ندارم ...

عزیزم‌تبریک‌میگم‌قدم‌گل‌پسریت‌

گلم‌نگران‌نباش

بعضی‌هاشیرشون‌دیرمیاد..من‌خودم‌بعد۳روزشیرم‌اومد

اصلا‌شیرنداشتم‌..بعد۳روزدیگ‌نمیشد‌جلوشو‌نگه‌داشت😅

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
سلام گلم شكر بد نيستم فعلا اين لكه بيني دست بردار نيست هي كم و زياد ميشه به اميد خدا ١١ ارديبهشت دوب ...

ما باهم‌بودیم ولی یادم رفته استراحت چطور بود؟چه چیزای خوردی برای انتقال؟

یا رب العالمین
ما باهم‌بودیم ولی یادم رفته استراحت چطور بود؟چه چیزای خوردی برای انتقال؟

سه روز اول كامل استراحت كردم روزي ١٥ دقيقه تو خونه اروم راه ميرفتم مثلا سه تا ٥ دقيقه از توالت فرنگي استفاده ميكردمو بيشترهم به پهلوي چپ ميخوابيدم. براي انتقال هم اگر منظورت غذا هستش قبل انتقال نشاسته بعدشم نشاسته صبحانه پاچه ناهار ماكاروني ميان وعده فرني شام خوراك لوبيا سبز روزي هم دوقاشق ژله . نشاسته هم تا روز ٥ انتقال خوردم ادويه و رب هم خيلي كم مصرف كردم

خداياشكرت....❤️ 
نه دیگه میگن علتش همون اسپرم چه بدونم  احساس میکردم ایمنی مشکل دارم که اونم چندروزپیش جوابش رو ...

دی اف ای شوهر چی

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
نه به من پی دی هوموگ و الونوا داد

خارجی ان.

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
حالا يه بنده خدايي دكتر انتقالش اقا بود 😩😩😩😩

من بغیر از پانکچر آخر، هر چهار تا پانکچر قبلیم و انتقالهام ، iui ها ، عکس رنگی و سونو ها و... همه و همه آقا بود

نیاید حساس شد اونها شغلش اینه براشون مثل یه ارتوپد که به استخوان دست و پا نگاه میکنه هست

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2706