2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818619 بازدید | 669090 پست
انشاالله ک ی بچه تپل مپل و خوشکل خدا بهت بده اخه بتا من ۲۴۰ بود بخاطر همین پرسیدم ولی یکی گفت ک اگ ...

فکر نکنم سندیت داشته باشه .مامان ماهک فکر کنم بتاش دو هزار یا سه هزار بود.نینیش پسره. منم بتام ۶۰۰ بود باز پسره. دوستم بتاش سیصد و خورده ای بود دوقلو پسر داره. کلا نمیسه گفت بتا پایین یا بالا نشونه پسر بودن یا دختر بودنه.همونطور که از ضربان قلب نمیشه گفت

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله مثبت میشه این دفعه فدات شم منم همسرم مورفو و تحرک صفر خودمم کیست آندو توکل به خدا فردا برم ب ...

ان شاالله باهم مثبت ميشيم، اصلا نگران نباش، منم پارسال خيلي استرس داشتم ولي امسال سعي ميكنم ريلكس باشم، الان فقط استرس آزمايش كرونا رو دارم ، اين همه هم آمپول زدم و اين همه درد رو تحمل كردم😢

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
2731
ان شاالله باهم مثبت ميشيم، اصلا نگران نباش، منم پارسال خيلي استرس داشتم ولي امسال سعي ميكنم ريلكس با ...

فدات شم الهی آمین. انشالله که کرونا نیست کسی از بچه ها جوابتو نداد زینبی بابا رو تک کن اون میتونه کمکت کنه.

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
منم مشکل ایمنی داشتم ۴بار میکرو نا موفق داشتم بار پنجم دکتر پردنیزلون تجویز کرد دو قلو باردار شدم

يعني دفعه دوم چك نكرد برات؟ دكتر طرازي شنبه بهم گفت باتوجه به وضعيت تخمكات توي پانكچر تشخيص داده ميشه كه سرم براي ايمني انعقادي نياز داري يا نه

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
فدات شم الهی آمین. انشالله که کرونا نیست کسی از بچه ها جوابتو نداد زینبی بابا رو تک کن اون میتونه کم ...

انشاالله، يكي اينجا نوشته بود كه پانكچر رو انجام ميدن ولي انتقال مي مونه بعد از بهبودي

شايد حكمتي داره

2738
انشاالله، يكي اينجا نوشته بود كه پانكچر رو انجام ميدن ولي انتقال مي مونه بعد از بهبودي شايد حكمتي د ...

فدات شم خدا بزرگه انشالله که کرونا نیست ❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
نوبت دهیش که طولانیه اون موقع هم همینجوری بود ولی ما نامه داشتیم با اون نامه همون روز ویزیتمون کرد.ت ...

ازکجانامه داشتی خواهر؟نه تهران خیلی سخته خواهر،پارسال دهنم سرویس شدتورفتوامدتهران به غلط کردن افتادیم،ثمین جون جواب ازمایششوگرفتیم خداروهزاربارشکرمورفوزده۷درصد،دفعه های قبل صفرویک بود،تعدادم از۱۴ملیون شده۴۴،بلدنیستم عکسشوبذارم وگرنه میذاشتم،دی اف دکترننوشت براش حیف شدمن فک کردم نوشته

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
عزیزم بله تعیین جنسیتم از نه تا جنین یه پسر داشتم که قراره برام انتقال بن راجب استراحت ازش میپرسم ای ...

سلام عزيزم، ببخشيد تعيين جنسيت مثل pgs مي مونه؟ كدوم مركز براي تعيين جنسيت رفتيد؟

میخاستم بپرسم کارخاصی یاتغذیه خاصی هست که تاثیرداشته باشه برای دوقلوبودنش؟به سلامتی این دوران راطی ک ...

نه عزیزم برام دو تا انتقال دادن که هر دوتاش گرفت فقط خواست خداست و بس

وای واقعا؟ راست میگی؟ یعنی بوده کسی روز ۱۵ بتاش کمتر از دویست باشه؟

اره خواهری چرانبوده من خودم خیلی توهمین تاپیک دیدم زیر۲۰۰اصلانگران عددش نباش،فقط دعاکن رشدبتات خوب باشه یعنی۴۸ساعت بعد۱/۸برابربشه حدااقل دیگه یعنی خداروشکربارداری خوب داره پیش میره که انشااااالله همینجوری باشه برات

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2706