2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671333 پست
چند تا تخمک داشتی

۱۳تا دکنر از کیفیتش پرسیدم گفت بدک نیست یعنی نابالغن میترسم جنین شناس هم گفت کیفیت اسپرمتون زیاد نرمال نبود

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
نه عزیزم دوفاستونم تمومه دارم سینال فکتو میزنم منتظر پریودم ۹ تا ۱۰ سیکلم برم برام روزهانتقالومشخص ک ...

عزیزم،دعا میکنم انشالا همین سری مامان بشی.

توکلت به خدا باشه🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقباض میگن از بالای شکم میگیره تازیر ناف درد هم داره  احتمالا بچس خودشو سفت میکنه  راست ...

عه اینو نمیدونستم این از پایین شکمه یهو ی گوشش سفت میشه باز ول میشه پس شاید نی نی باشه. اره ۲۸ هفته و ۱ روز رفتم وزن ۱۲۲۰ بود عزیزم حالا نمیدونم دیگه کی بگه باز برم سونو. شنبه نوبته ویزیتمه ببینم کی میگه برم

نگفتن چرابايد فريز بشه اخه من متوجه شدم اينجا واسه بيشتر دوستان جنين ها رو فريز ميكنن بعد انتقا ...

اماده شدن رحم و بدن ما دیگه. چون کلی آمپول و دارو سر تخمک کشی زدیم و یه عمل هم شدیم باید یه مدت رو استراحت کنیم تا بدن و رحم به حالت عادیش برگرده و دوباره دارو شروع کنیم برای انتقال گلم

در اندک من تویی فراوان یارب..
2731
من نه عزيزم مام نيستم اره حتما هرجور كه خود جنين شناس صلاح بدونه فريز ميكنن

نه مام مثل اینکه همه رو میزاره پنج روزه بشن انگار روال کارشون اینه ولی خدا کنه اگه دید نمیشه همون سه روزه فریز کنه که نابود نشن .

سلام خوبی عزیزم؟ طبیعیه احتمالا هایپر شدی سمرجان. چند ساعت صبر کن اگه دیدی خیلی اذیتی دکتر برو. راس ...

هفده تا تخمک کشیدن گلم. از پونزده به بالا رو هایپر حساب میکنن. من دردام از دیروز بیشتر نشده ولی همچنان هستن مثلا سر معدم قفسه سینم و شکمم درد میکنن بیشتر دردمم موقع بلند شدن و خوابیدن رو تخته همین که دراز بکشم اوکی میشه دردام ولی باز بخوام پاشم میگیره شکمم

سلام عزیزم خوبی احتمالا هایپر شدی اینایی که میگم رو بخور خوب میشی دوغ خوش نمک کباب و سفیده تخم مرغ ز ...

مرسی از راهنماییت عزیزم هفده تا تخمک داشتم. اره دوغ و جوجه خوردم دیروزو سفیده تخم مرغ با اینکه خیلی بدم میاد ولی امروز میخوام بخورم. دعا کنید توروخدا دردام کامل بیفته مجبور نشم بیمارستان برم. 

۱۳تا دکنر از کیفیتش پرسیدم گفت بدک نیست یعنی نابالغن میترسم جنین شناس هم گفت کیفیت اسپرمتون زیاد نرم ...

گلم نابالغ هارو نمیکش که فقط تخمکایی که سایزش مناسبه رو میکشن دلتو بد نکن بعد دیگه کیفیتشون به شکلشون بستگی داره که تخمکا سالم باشن وگرنه اندازه های اوکی رو بیرون میکشن ريزترا میمونن تو شکم که با پریود میریزن و تموم میشه

عزیزم بچه من تازه پنج ماهش تموم شده داره میره تو شش ماه ولی درکل بچه شش ماه کامل هم معمولا زنده نمیم ...

الهی بگردم. انشالله بتونی به سلامت بغلش کنی.. هیچی برای خدا کاری نداره عزیز دلم❤️

من اینقد نگرانم چون روز قبل پانکچر خیلی استرس داشتم نمیدونم کیفیت تخمکام چطور بود از شوهرم با عمل نم ...

شوهرتون دارو یا مکمل مصرف نکرد؟جنین شناس بعد گرفتن اسپرم نظرشو داد؟

یا رب العالمین
2706