2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821893 بازدید | 669234 پست
من‌امروزبهترم‌..بیشترسرپامیشم‌دردپریودی‌سراغم‌میاد دیروزچندساعتی‌دردداشتم‌.یکم‌درازکشیدم‌رفع‌شد ان ...

منم زیاد سرپا می ایستم درد پری میاد ایشاا... مامان میشی گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمرجون خودت میتونی سینافکت مثل آبه کاری نداره کشیدن و زدنش با سرنگ معمولی بکش بعد سر سوزن انسو ...

مرسی گلم که گفتی دقیقا کدوم قسمت بازو بزنم درست همون وسط اطراف واکسن بچگیامون اوکیه؟ مثلا از سر شونه چهار انگشت پایینتر میشه این درسته؟

در اندک من تویی فراوان یارب..
2728
خواهش‌میکنم‌گلم زیرجلدیا‌خیلی‌راحتن همشون‌ده‌دقیقه‌مونده‌به‌۱۰‌آماده‌‌میکنی‌‌وبه‌ترتیب‌میزنی من‌‌ ...

چه خوب من به پشتم چون دید ندارم.اما نمیتونم سختمه

خوب چیز دیکه ی نداد چاره ای نیست باید بخوره تا روز میکرو شوهرم اسپرم نداره که روش ازمایش کنن 

آره دیگه بخوره. ولی این سری به شوهرم ال کارنتین سلنیوم پلاس. کیوتن. کلومیفن رو خودم تجویز کردم ویتامین سی. انشالله که خدا کمکمون کنه

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
من امروز رفتم تو روز دوازده انتقال و همچنان بی علامت.اصلا انگار نه انگار اون تو چیزی گذاشتن 😕😕😕

خوبه ک مثه ما خوبه هر دفعه ک درد پریود میاد میگم الان پریود میشیم و تموم ایشاا... ک جنینات چسبیدن ب دلت

2740
عزیزم نگران نباش بعضی دکترا کلا آمپول اچ سی جی نمیدن روش دکترا با هم فرق میکنه پس نگران نباش راستی ...

من یکماهه دارم فرتیل اید میخورم بیست روزم اینوفولیک خوردم. البته دکترم اعتقادی به مکملها نداشت و میگفت لازم نیست ولی من باز گفتم بخورم 

بله عزیزم درست میگی. الان دو روزه همه دارن بهم دلداری میدن که انشالله چیزی نیست و برای خیلی ها از ای ...

دارچين جون دكترصدري رفته بودي ؟

هيچيشون نيست ان شاءالله كوچيك تر بودن يكيشون رو كه از اولم مي دونستي قلبشم ان شاءالله مشكلي نداره 

خيلي زود بياي بگي همه چيز خوبه الهي 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

سلام دوستان من جنین هام گاندی هستن میخوام به این سینا انتقالشون بدم ... دوبار انتقال منفی داشتم.&nbs ...

کسی جواب این سوال رو نمیدونست🤔🤔🤔🤔🤔

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
ببخشید عزیزم چند خریدی از کدوم داروخانه خریدی؟

اوبوست که گیر نیاوردم فرتیل اید و اینوفولیکم از یه داروخانه تو شهرک غرب گیر اوردم فکر کنم بود اگه درست یادم مونده باشه اخه خیلی داروخانه رفتم اونروز تا بالاخره این داشت اینوفولیک البته راحتر پیدا میشه بخدا قیمتاسو دقیق یادم نیست ولی اینوفولیک فک کنم نزدیکا دویست تومن میگم نمیدونم دقیق یادم نمیاد چون داروهای دیگه هم همزمان باهاشون خریدم فرتیل هم فک کنم نزدیکا هفتصد ولی به رقمی که میگم خیلی نمیشه حساب کرد چون یادم نمیاد دقیقشو

خوبه ک مثه ما خوبه هر دفعه ک درد پریود میاد میگم الان پریود میشیم و تموم ایشاا... ک جنینات چسبیدن ب ...

انشالله عزیزم .خدا دامن هممون رو با بچه سالم سبز کنه

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
مرسی گلم که گفتی دقیقا کدوم قسمت بازو بزنم درست همون وسط اطراف واکسن بچگیامون اوکیه؟ مثلا از سر شونه ...

دوستم‌چرادورناف‌نمیزنی

هم‌راحته..هم‌نزدیک‌‌‌تخمدان‌

اثردهیش‌بهتر

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻