2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818929 بازدید | 669102 پست
من‌سری‌اول‌‌روز۱۳‌بی‌بی‌انداختم..هیچی‌نشون‌نداد فرداش‌رفتم‌آزمایش‌که‌منفی‌بود درسته‌آماده‌تررفتم‌‌ ...

من سری اول روز ششم بی بی چکم هاله انداخت و بعدش پررنگتر شد

و آزمایشم مثبت شد، اما متاسفانه نموند

سری دوم از روز پنجم هر روز تست کردم و منفی بود و روز آزمایش هم میدونستم که منفیه...

این سری دیگه نمیتونم بی بی چک بزنم بخاطر آمپول hcg 😊

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
من این سری فقط الننوا داشتم انگار سینال که سری پیش داشتم بهتر بوده برام تخمکم اون سری ۱۲ تا بود الان ...

سلام گلم من هنوز اینسری که داروهام سیناله پانکچر نکردم ولی سری قبل که النوا بود سه تا تخمک داشتم گلم که یدونه جنین شدم و اونم منفی شدم . گلم ایشالله همین هشتا تخمکت همش جنین شه تازه شایدم موقع پانکچر تعداد تخمکات بیشتر شه خدا رو چه دیدی. مهم اینه باردار بشیم گلم ایشالله که بحق علی اینسری جواب بگیری و مادر بشی.

در اندک من تویی فراوان یارب..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما یه سوال من تا انتقالم هیچ وزنم تغییر نکرده بود ولی از بعد منفی شدن انتقالم یهو دو کیلو چاق شدم ...

منم سری پیش که منفی شدم اینجوری شدم بعدش چاق شدم یهو اشتهامممم کلا زیاد شده 😭😭😭😭

2728
سلام گلم من هنوز اینسری که داروهام سیناله پانکچر نکردم ولی سری قبل که النوا بود سه تا تخمک داشتم گلم ...

چه میدونم اون سری که توی سونو ها میگفت ۱۲ ۱۳ تاس که ۱۲ تا شد ، ایشالا هممون عزیزم ❤️ذخیرت چنده؟ 

سلام گلم من هنوز اینسری که داروهام سیناله پانکچر نکردم ولی سری قبل که النوا بود سه تا تخمک داشتم گلم ...

ایشالااا همه چی خیلی بهتر از قبل برات اتفاق میوفته عزیزم تخمک و جنینه بیشتر و بهتر😍😍😍به زودی مامان بشی

2738
ایشالااا همه چی خیلی بهتر از قبل برات اتفاق میوفته عزیزم تخمک و جنینه بیشتر و بهتر😍😍😍به زودی ماما ...

مرسی گلم همچنین شما.منم خیلی نگرانم من سری قبل دکترم اصلا تو سونوم بهم نگفت چندتا تخمک دارم که اگه میدونستم سه تاست و بهم گفته بود اصلا نمیرفتم برای پانکچر.چی بگم توکل بخدا

شوهر من بچه میخواد ولی خودشو مثل من به آبو آتیش نمیزنه فکروخیال نمیکنه راحت میگیره همه چیو ای بابا چ ...

انشالله بزودی دامنت سبز شه خواهر توکل بر خدا فقط 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
دوستان من جواب آزمایشمو گرفتم خدا رو هزار مرتبه شکر بتا ۱۸۳ شده دارم گریه میکنم از شوق برای همتون دع ...

وای رویا جون تبریک میگم خیلی مبارک باشه گلم 

قلبم اومد تو دهنم تا برسم به جواب ازمایشت

ایشالا قلب نازنینش ۱۳۰ سال برات بتپن و نه ماه دیگه به شادی بغل بگیریش

برای همه منتظرا دعا کن این حس خوب و اشک شوق نصیبشون بشه

انشالله بزودی دامنت سبز شه خواهر توکل بر خدا فقط  

همچنین شما گلم مرسی از دلگرمیت ایشالله خدا به زودی زود شمارو مادر فرشته های سالم و صالح کنه.

مرسی گلم همچنین شما.منم خیلی نگرانم من سری قبل دکترم اصلا تو سونوم بهم نگفت چندتا تخمک دارم که اگه م ...

🤕😞ایشالا که این سری میترکونی😂 من فککنم همین هفته دیگه پانکچرم باشه

دکترم هرچی زور میزنه فولیکولا بزرگتر انگار نمیشن اون ریزا😷منم خبلی استرس دارم و نگرانم

2706