2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818876 بازدید | 669102 پست
من شهرخودمون یه بار انجام دادم.تو مام اولین بارم بود.خداروشکر اولین انتقالم مثبت شد.مشکل اسپرم داشتی ...

خب خداروشکر عزیزم

مشکل ما هم کم تحرکی بود که دکتر گفت این الان مسئله ای نداره

نمیدونم دیگه

پناه بر خدا

و خدایی که به شدت کافیست.

دوستان خوبم هر کس بتونه من رو راهنمایی کنه خیلی خیلی ازتون ممنون میشم و دعاتون میکنم.

منم میخوام از طریق ivf برای بارداری اقدام کنم، رفتم مرکز مام تهران، دکتر برام یه سری آزمایش و سونو نوشت، سونو که رفتم یه کیست داشتم که دکتر یه دوره قرصLDداده مصرف کنم، بعدش دوباره برم پیشش. دیگه نمیدونم بعدش قراره چیکار کنیم، دکترمم هم اینقد عجله داشت که چیزی نگفت.

میشه از تجربه هاتون به من هم بگید؟ اصلا نمیدونم قراره چیکار کنیم و احساس میکنم سردرگم هستم و خیلی هم نگران هستم.

میدونم این مساله طولانیه، هر کس در حد یه جمله هم راهنماییم کنه، کُلی دعاش میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توروخدا برام دعا کنید خانما خارج رحمی نباشه التماس میکنم از ته دل دعام کنید خیلی پریشونم 

عزیزم خیلی ناراحت شدم

ولی خیالت راحت خارج رحمی نیست

چون خارج رحمی بتا خیلی زیاده و درد شدید داری

دوستان خوبم هر کس بتونه من رو راهنمایی کنه خیلی خیلی ازتون ممنون میشم و دعاتون میکنم.  منم میخ ...

عزیزم منم کیست داشتم دکتریه دوره ال دی داد گفت دوباره بیا سونوتاسیکلت روشروع کنم من رفتم سونو ولی کیستم بوددکترم گفت کیستت مقاوم به درمانه و برای ای وی اف ضرری نداره دیگه داروبهم داد رفتم توسیکل ای وی اف پانکچر هم شدم ۲۸تاتخمک داشتم و۱۶تا جنین شدن کیست هم برام مشکلی ایجاد نکرد سوالی داشتی درخدمتم...موفق باشی دوست گلم

دوستان خوبم هر کس بتونه من رو راهنمایی کنه خیلی خیلی ازتون ممنون میشم و دعاتون میکنم.  منم میخ ...

سلام دوستم خوبی؟ مرکز مام چطور بود؟ از نظر پروتکل، از نظر اهمیت دادن به بیمار، و... شلوغه خلوته؟؟ برخوردش ن چطوره؟ من راستش شیرازی هستم و قصد دارم وضعیت کرونا بهتر شد به مرکز مام مراجعه کنم، اما کسی رو ندارم ازش اطلاعات بگیرم

2738
سلام عزیزم، میشه این راهنمایی هایی که دوستان بهت کردن رو به من هم بگی عزیزم؟ آخه منم میخوام از طریق ...

اصلا نگران نباش عزیزم به من گفتن که داروهایی مثله اوابوسست برایه کیفیت تخمک خوبه ولی پیدا نکردم به جاش پودر اینو فولیک از ۴۰ روز قبل خوردم با فرتیل اید وملاتونین ویتامین سی ودی ودکترمن بهم ب۶ وامپول ب۱۲ با کیوتن داد که شکر خدا کیفیت تخمک این بار خیلی بهتر بود وجنین بیشتری شد برام 

ببین عزیزم بعد از ال دی اول تا سوم پری میری سنوت میکنه وبهت امپولاتو میده که باید بری بازم یه بار دیگه سنو بشی اگه بدنت به داروها خوب جواب بده وقت تخمک کشی بهت میدن وعمل میشی وچند روز بعد تعداد جنین هارو بهت میگن 

چرا دوبار

چون دفعه قبل چون سنم کم بوده دارو با دوز پایین بهم دادن و تخمک کم ازم گرفتن وجنینام دوتا بیشتر نشد الان میگن باید دوباره تخمک گیری کنم 

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢

عزیزم انشاءالله بعد از اینکه ال دی رو تموم کردی دوم یا سوم پریود باید بری دکتر سونوگرافی میشی، بعد داروهای تخمک گذاری رو بهت میده همون دوم یا سوم شروع به زدن آمپولای تخمک گذاری می کنی و چند روز بعدش میگن باز بیا سونو شو ببینه تخمکا چقدر رشد کردن، بعد تخمکا به رشد مناسبی که رسیدن از 12 تا 20 سیکلت یه روزشو برات عمل تخمک کشی انجام میدن، بعد از تخمک کشی لقاح اسپرم و تخمک انجام میدن و جنین سه روزه یا پنج روزه تشکیل میشه و بعد اگه وضعیت تخمدانت خوب باشه و هایپر (تحریک بیش از حد تخمدان و ورم تخمدان) نشده باشی برات سه تا پنج روز بعد جنین رو انتقال میدن، اگه هم هایپر شده باشی میگن دو سه دوره پریود صبر کن تا وضعیت تخمدان به حالت نرمال برگرده و بعد بیا برای انتقال جنین.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
اصلا نگران نباش عزیزم به من گفتن که داروهایی مثله اوابوسست برایه کیفیت تخمک خوبه ولی پیدا نکردم به ج ...

عزیزم چند تا جنین تشکیل شده؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2706