2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820604 بازدید | 669183 پست
اره شکمی بود ماله منم طولش که خیلی خوبه اون یکمم میره بالا ماله منم یکم پاییین بود 

اره دکترهم گفت ما به این پایین نمیگیم ...دیگه ایشالا همه چی برای هممون خوب پیش بره به سلامتی فسقلیارو بعلمون بگیریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم.۱۶تومن خود میکرو هست تعیین جنسیت رو نمیدونم عزیزم

عزیزم یه سوال داشتم ، برای دیدن ساک بارداری شما کی رفتین مرکز ؟

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
سلام دوستان  لطفا هرکی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه شما از شکم بند استفاده میکنید ؟ اگر ...

من نه عزیزم. تا حالا که استفاده نکردم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
شما واسه انتقال رو میگی یاتخمک کشی عزیزم واسه انتقال وقتی استرادیول مصرف نکنی یعنی داری توسیکلی که ...

من هردو چون اصلا استرادیول استفاده نکردم

امکانش هست برا اینکه بهتر باشه این سری بهم استرادیول بده؟

من هردو چون اصلا استرادیول استفاده نکردم امکانش هست برا اینکه بهتر باشه این سری بهم استرادیول بده؟

تخمک کشی که استرادیول نمیخاد عزیزم

واسه انتقال میدن

من دوباری که منفی شدم با استرادیول بودم

ولی خوب میدونی ای وی اف به نظرمن شانسیه

چون بودن که با استرادیول مثبت شدن وبرعکس بودن کسایی که بدون استرادیول مثبت شدن

2740

باز الان لک دیدم😔😔😔😢

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
واقعا ۲۹ سرکلاژ نشدی ؟ زیر ۳۰ انگاری سرکلاژ میکنن  🤔

ن دکترم گفت خود سرکلاژ خطرناکه من با این طول سرکلاژ نمیکنم زیر ۲۵ سرکلاژ میشه گفت من لب مرزم برام سونو نوشت دوباره برا اندازه طول سرویکس ۱۸هفته گفت ۲هفته دیگه برو حالا من فردا میشه ۲هفته نمیدونم برم یانه 

شکم بند بارداری . برای اینکه فشار رو از کمر کم کنه و نی نی رو بالا نگه داره و شکم نیوفته و ... دکترت ...

نه والا هیچی نگفته

راستی شما دستشویی فرنگی استفاده میکنی؟ من دوماه اول استفاده کردم اما الان نه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706