2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818316 بازدید | 669074 پست
سلام بچه ها خواهش میکنم جواب منو بدین خیلی مهمه و واجبه میخوام بدونم کسی که اندومتریوز داره نازا م ...

ن عزیزم نازا حساب نمیشی

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از روز چندم بهت هپارین داد وروزی دوتا یا یکی

من هپارینمگ اشتباه شروع کرده بودم چیزی بهم نگفتن منم از قبل از پریودی میزدم 30تا بودن روزی دوتا. الان دوباره 60تا بهم داده همون روزی دوتا ست پروژسترونم شروع کردم 

وای خیای درد دارن☹️

منم و حسرتِ با تو ما شدن...
اگر اشتباه نکنم باید هر آمپول ۷۵ باشه که دوتاش با هم میشه ۱۵۰ واحد

پس برا منم دوز پایین ننوشته. اصفهان روزانه یه دونه هاش ام جی و یه دونه سینال 75 برام نوشته بود.. الان روزانه یه سینال 150. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2738
سلام عزیزم.. من رفتم سونو خداروشکر با دعای شما دوستان اون دوتا جنین وضعیتشون خوب بود و همچنان محتاج ...

خدااااااروشکر ستاره جون.انشاله به سلامتی به دنیاشون بیاری.کاش منم مرحله ی ریداکت رو رد کرده بودم 

پس برا منم دوز پایین ننوشته. اصفهان روزانه یه دونه هاش ام جی و یه دونه سینال 75 برام نوشته بود.. الا ...

انگار کلا روال کار رویان همینه ،دوتا سینال و یه هاش ام جی میده ،حالا شاید چون شما ذخیرتون بالاست هاش ام جی نداده

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
جانم 

سلام  ممنون ک جواب دادین، 

من دیشب روز ۱۱انتقالم بود خونریزی داشتم 

امپول پرژسترون و دوبرابر تزریق کردم 

تا الان ک استراحت کردم دیگه خونی نیومد 

میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟ 

خیلی نگرانم کرده 😔

خیلی زحمتت میشه.ممنون.🙏

گفت من که سر کار میرفتم و زمان زیادی می دوشیدم خوب بود داخل زیب کیب مخصوص فریر می کرد. گفت یه دستی هم تعریفشو زیاد شنیدم فیلیپس دستی نمی تونم عکسشو بفرستم

خدایا شکرت
عزیزم، باز دمش گرم اهل دل بوده با شوخی سر کرده😉😉😉 نگران نباش عزیزم عزیزم ببین یه جاهایی دوستان ...

قوربونت‌برم‌خواهری

نمیدونم‌واللا

کاریم‌ازدستم‌برنمیاد

میگم‌نمیشه‌خودم‌سرخود‌پردینازول‌بگیرم‌بخورم😶

یه‌سوالم‌داشتم‌‌‌‌‌آنتی‌بیوتیک‌با‌ال‌دی‌تداخل‌داره؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2706