2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818554 بازدید | 669086 پست
ببین منظورشون بعد از ظهر بوده سخت نگیر، هیچی نمیشه  فقط ساعت مشخص داشته باش که جابجا نشه  ...

یعنی بخاطر اینکه امپول هم دارم فک کنم نوشتن شیافارو صبح و ظهر امپولو شب که تو کل روز پخش بشه پروژسترونام درسته؟ یا شما نظرتون که باید تغییرشکل بدم

در اندک من تویی فراوان یارب..

سلام صبحتون بخیر 

دوستای گلم می‌خوام سوره مریم بخونم روزی به نیت یک نفر....فقط اونایی که منتظر هستن ایشالا بزودی تک به تکتون مامان بشید 

برای منم دعا کنید مشکلاتم حل بشه براحتی مامان بشم زهرا هستم 

اگر دوسداشتید اسمتون رو بگید 

چند نفر خاطرم هست 

دارچین 

مهربون۲۱

پروانه

آستاره

الناخانووووم

فاطمه

هاجر

زکیه

زکیه 

مریم 

مریم 

خودم 

barana

شمیم 

محیا_ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام صبحتون بخیر  دوستای گلم می‌خوام سوره مریم بخونم روزی به نیت یک نفر....فقط اونایی که منتظر ...

چه کار قشنگی انشالله حاجت روا بشی عزیزم منم لطف میکنی بزاری انشالله دوشنبه آینده قراره آزمایش بدم به امید مثبت شدنم.

در اندک من تویی فراوان یارب..
2728
2738
سلام صبحتون بخیر  دوستای گلم می‌خوام سوره مریم بخونم روزی به نیت یک نفر....فقط اونایی که منتظر ...

منم هستم

مینا

التماس دعا

انشالله شما و همه منتظرها به زودی و به طور طبیعی مادر بشید

سلام بچه ها، الهی قربون دل همتون برم... الهی همتون لحظه ای که متصدی آزمایشگاه میگه "مبارک باشه" رو تجربه کنید.... بچه ها از ساعت 9 تا الان دارم گریه میکنم. 

تست من مثبت شد....

باورم نمیشه....

ممنونم از همتون که دعا کردین.. از ته دلم میخوام به خواسته تون برسید...

سلام بچه ها، الهی قربون دل همتون برم... الهی همتون لحظه ای که متصدی آزمایشگاه میگه مبارکه رو تجربه ک ...

مبارکت باشه عزیزم  

انشاالله که بارداری خوب و راحتی داشته باشی

چندتا جنین بود چندروزه

سلام بچه ها، الهی قربون دل همتون برم... الهی همتون لحظه ای که متصدی آزمایشگاه میگه مبارکه رو تجربه ک ...

واااااای خداایااااا شکرتتتتت😍😍😍😍 الهی فدات شم خیلی خوشحال شدمممممم😍😍😍😍

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
2706