2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818828 بازدید | 669100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من روز نهم انتقالم هستم صبح بي بي گذاشتم منفي شد بنظرتون زود بوده يا درسته؟

عزیزم خیلی زود زدی برا دوستم روز ۱۵مثبت شد از روز ۷هم بیبی میزد و خودشو داغون کرده بود

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2728
کی فقط شیاف پروژسترون استفاده کرد و مثبت شد؟ آمپولو نزد

میترسی؟؟ 😂😂

منم یه مدت تو فکرم بود امپول نزنم و بجاش شیاف بزنم ولی بعد پیش خودم گفتم نکنه منفی بشم و بعدش عذاب وجدان این موضوع اذیتم کنه

سلام من پریروز پانکچر داشتم دکتر تو پروندم نوشته پریود دوم روز اول دوم یاسوم بیا برای انتقال....اگه ...

بسلامتی بستگی به ضخامت اندومترت داره ولی معمولا بین ۱۴تا ۱۸دوره ت

2738

دوستان یه سوال

من برا دفعه ی قبل انوکسام رو بیرون تزریق میکردن و کلا جنینم مشکل داشت و سقط شد، یه چندتا انوکسا تو یخچال اضافه اومده بود 

امشب گفتم بزار تمرین کنم ترسم بریزه برای دفعات اتی نرم بیرون

الان دو تا سوال دارم

یکی اینکه ایا حتما باید نیشگون گرفته بشه تا چربی توی دست بیاد؟؟  اخه من همین طور مستقیم و عمود تزریق کردم!!! 

و یه چیز دیگه اینکه در حد ۲۰ ثانیه اینا طولش دادم که خیلی اروم تزریق بشه، زیاد اروم تزریق کردنش مشکلی داره؟ 

ممنونم اروم شدم🌹

عزیزم قراره ک اومدن بچه ما کاملتربشیم گل قشنگم

حالا بهای این کاملتر شدنه هر چ باشه رو داریم با جون و دل میدیم

پس نگران نباش

همه چ دست اون بالاسریه 

محاله بندشو ناراحت کنه محاله چیزی پیش بیاد ک ب ضرر بندش باشه 

ما یه تیکه از وجود خداییم 

هیچ اتفاقی نمیوفته ک ب صلاحمون نباشه

پس خودتو و نی نی رو دربست بسپر دست خودش و از این روزات ک نی نی تو دلته لذت ببر

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
ممنون گلم منم همون دور ناف زدم😉🙂 میگم زینب جان دیروز که پانکچرم بود مرکز بهم گفت شنبه برم مطب دکت ...

عزیزم اگر بهتون گفتن بیا کنترل حتما حتما برو

ما هم رویان بهمون گفت و رفتیم یه آزمایش دادیم اون موقع 

سلام زینب جون.نمیدونم منو یادته یا نه😜 من دوقلوی پسر باردار بودم.امروز سه ماهشون پر میشه☺ من چون ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ بله گلی 😍 😍 😍 😍 به سلامتی 

موفقیت هاشون رو ببینی 

ببین سرکلاژ به هیچ عنوان جلوگیری نمیکنه از بارداری 

یکی از اشماهامون مثل شما بود و سه قلو دختر داشت و فکر می‌کرد سرکلاژ جلوگیری میکنه، فکر کن 6 ماهه حامله بود نفهمید، دیگه از تکون های بچه بعدی متوجه شد🤭🤭🤭🥴🥴🥴🥴 یعنی شدن 4 تا دختر

آنا خب ریسک عفونت رو بالا میبره ولی میتونی برای بچه بعدی نگهش داری 

منم اورژانسی سزارین شدم ولی به دکترم گفتم بازش کرد

2706