2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818286 بازدید | 669073 پست
ملاتونين كه راحت پيدا ميشه اما dhea داروخانه هاي ivf بايد بپرسيد يكم سخت پيدا ميشه ولي هست 

dheaروروزی چند تا بخورم ببخشید خیلی سوال میکنم پودر اینوفولیک و قبل از غذا نخورم اشکال داره؟

خدایا میشه به فرشته هام داداش بدی
من خردادماه پیداکردم گونال رو اونم از رویان.اصل بود.دکترنصر وتیمش سینال مینویسن من خودم به زور گشتم ...

الان گیر نمیاد متاسفانه

تعداد تخمک هات بیشتر ازسری های قبل شد؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خردادماه پیداکردم گونال رو اونم از رویان.اصل بود.دکترنصر وتیمش سینال مینویسن من خودم به زور گشتم ...

واقعا منم میخوام تا جایی که امکان داره گونال بزنم اگه پیدا بشه 

2731
زخیرتون چند بود انشالله کلی جنین تپل مپل تقویتی هم خوردید

ذخیره ام ۴/۱ بود..ممنون عزیزدلم ان شاالله شمام خواسته دلتون با خواست خدا یکی بشه

آره عزیزم از سه ماه پیش میخوردم و بخاطر کیستی که داشتم هی پانکچرم کنسل میشد و هی تقویت میکردم هم خودمو هم شوهرمو

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
من چون میدونستم رو کیفیتم اثر داره تو تهران خیلی گشتم و پیدا کردم.و ارزششو داشت.دکترم راضی بود

پس چرا میگن رو کیفیت تاثیر نداره؟ شما چند بار ایوی اف کردی سری های قبل امپول چی میزدی منم دکترم گفته تخمکت کیفیت نداره حالا دوم پری برم برایه داروها حتما باید اون روز پیدا کنم خدا رحم کنه باشه

انشالله بسلامتی اره کل دوره ماپرازاسترس هست ولی خداروهزارشکر خوب تخمک داشتی نگران نباشگسفیده تخم مرغ ...

آره خداروشکر تعدادشون خوبه فقط نگران اینم که جنین تشکیل بشه و یه کوچولو خیالم راحت شه اخه یه ماه پیش یه خانومی تو مرکزمون انجام داده بود و اصلا جنینی براش تشکیل نشده بود بنده خدا ناراحت بود

2738
ذخیره ام ۴/۱ بود..ممنون عزیزدلم ان شاالله شمام خواسته دلتون با خواست خدا یکی بشه آره عزیزم از سه ما ...

میشه بگی چیا خوردی شوهرتونم مشکل داشت؟ به اون چی میدادی

الان گیر نمیاد متاسفانه تعداد تخمک هات بیشتر ازسری های قبل شد؟

اره عزیزم.سری اول تو شهرخودمون انجام دادم ۱۳تاتخمک اونم ای وی اف کردن۶تا جنین شد.ولی این سری ۲۱تا تخمک و میکرو کردن ۱۹تا جنین شد.من بااینکه مشکل ذخیره نداشتم ولی اکثر داروهامو اصل وخارجی پیدا کردم هزینه اش بیشترمیشد ولی مصمم بودم پیدا کنم و کوچکترین اشتباه و خطایی نداشته باشیم این سری.براdfiهم که ۳۰ بود کلی دارو و....رعایت کردیم دارو خارجی خوردش

پس چرا میگن رو کیفیت تاثیر نداره؟ شما چند بار ایوی اف کردی سری های قبل امپول چی میزدی منم دکترم گفته ...

من یه بار ای وی اف کردم شهرمون.یه بارمنفی شدم یه بارهم سقط شد.دیگه رفتم تهران و معلوم شدdfi30هست یعنی یک درثد احتمال سالم به دنیا اومدن جنین هابود.دوستم ای یو ای کرد واسه ای یو ای گونال پیدا کرده بود.دکتر سونو کردنی زود گفته بود تو گونال زدی درسته؟یعنی تابلو با سونو فهمیده بود منم تصمیم گرفته بودم گونال بزنم این سری.بااینکه مشکل ذخیره نداشتم

ببخشید عزیزم شما تهرانو گشتید 

با شماره 1490 یکی از دوستان زحمت کشید برام تماس گرفت. گفتن هیچ داروخونه ای نداره

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
میشه بگی چیا خوردی شوهرتونم مشکل داشت؟ به اون چی میدادی

آره عزیزم درواقع مشکل ما از طرف همسرمه من خودم پلی کیستیک خفیف بودم بدون دارو هم فولی داشتم

من حدود یه ساله که اکتیو آیرون و یدوفولیک و آسپرین و متفورمین داشتم این اواخر فرتیل اید و اوواژن و اینوفولیک هم اضافه کرده بودم کلا فست فود رو کنار گذاشتیم بیشتر خودم و شوهرم گرمیجات میخوردیم مثل معجون و خرما و آجیل پیاده روی داشتیم میوه زیاد خوردیم.. فعلا از آمار جنین ها خبر ندارم قراره یکشنبه برم مرکز بپرسم نگران اونم 

اره عزیزم.سری اول تو شهرخودمون انجام دادم ۱۳تاتخمک اونم ای وی اف کردن۶تا جنین شد.ولی این سری ۲۱تا تخ ...

چقدر عالی پس واقعا بی نظیره

عزیزم من پرتخمک بودم دفعه قبل. فقط یه سینال با پنج تا هاش ام جی داشتم. بنظرت الان ک گیر نمیاد چیکار کنم ب سینال راضی بشم؟ یا بازم پرس و جو کنم

اره عزیزم.سری اول تو شهرخودمون انجام دادم ۱۳تاتخمک اونم ای وی اف کردن۶تا جنین شد.ولی این سری ۲۱تا تخ ...

شوهرم بخاطر تعداد کم اسپرم، ازمایش دی اف آیش جواب نداشت. کلا با تعداد کم جواب تانل درنمیاد.

این دوره هم برای سیکل جدید حدود پنج ماهه ژل رویال، اسپیمن، اسیدفولیک، کتوتیفن مصرف کردیم. بنظرت داروی دیگه ای نیاز هست؟ 

2706