2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818253 بازدید | 669069 پست
توروخدا بهم امید بدین کیا با جنین سه روزه باردار شدن 😢😢😢

بله عزیزم خیلیا 

مثل زینب جون 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش به جا امپول شیاف میداد بهم منم کم کم نمیتونم بشینم دیگه! تازه شانس اوردم گفت نمیخواد روزی دوتا؛ ...

شیاف هم دردسرای خودشو داره

آمپولش عضلانیه؟ یا زیر جلدی؟ میگن درد داره 😖

خدایا خودت مواظبش باش
2728
بله عزیزم خیلیا  مثل زینب جون

لیانا جون عزیزم ، اینکه بچه دائم خودشو سفت میکنه طبیعیه؟ دیشب رفتم بیمارستان nst هم گرفت خوب بود

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
شیاف هم دردسرای خودشو داره آمپولش عضلانیه؟ یا زیر جلدی؟ میگن درد داره 😖

عضلانیه خیلی بده اوایل میزدم میگفتم اینکه درد نداره میگن درد داره بعد که چندروز پشت هم میزنی افتضاح میشه

سلام دوستان این شیاف وازن هس شبیه قرصه 20 تا قرصه بعد دستگاهش یه دونس چجوری باید استفاده کرده؟

بچه ها به من گفتن بشورش دوباره استفاده کن اما من شوهرمو فرستادم داروخونه اپلیکاتورشو برام خرید دوبسته گرفته بود تو هر بسته شش تا توش بود یکم از اپلیکاتور خودش اون دهانه اش که قرص میذاری کوچیکتره از اصلیش که روی خوده شیافا هست اما با فشار دست اوکی میشه از هی شستن اپلیکاتور بهتره😅

خدایا خودت مواظبش باش
2738
عضلانیه خیلی بده اوایل میزدم میگفتم اینکه درد نداره میگن درد داره بعد که چندروز پشت هم میزنی افتضاح ...

اره منم همینجا خودم که دردناکه 

منم با شیافا معذرت میخوام نفخ دارم و معده درد 

خدایا خودت مواظبش باش
اره منم همینجا خودم که دردناکه  منم با شیافا معذرت میخوام نفخ دارم و معده درد

ای بابا اما به نظرم بهتره چون اینجوری نمیشه نشست! 

ببین من خیلی زیر دلم درد میکنه انگار همین الان میخوام پری بشم 😞 میشه با اینهمه پروژسترون پری بشم اخه؟؟ 

توروخدا بهم امید بدین کیا با جنین سه روزه باردار شدن 😢😢😢

خلیارو دیدم عزیزم هم تو این سایت هم تو اون کلینیکی که میرم برای درمان.پس نگران نباش

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
ايشالله شما هم همينطور هرچي به روز ازمايش نزديك تر ميشم واقعا سختتره انگار

من قبلا باردار شدم اما بخاطر سپتوم رحم که داشتم رشدش متوقف شد 

یادمه چون دو روز از پریودیم گذشته بود و من پریودیم منظمه شک‌کردم بی بی چک زدم و گرنه هیچ علائمی نداشتم فوری هم مثبت شد 

خدایا خودت مواظبش باش
2706