2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818562 بازدید | 669086 پست
دوستان من فردای انتقال رفتم دوش گرفتم با اب ولرم ایراد داره؟ همینقد که همون روز نرفتم خودش کلیه 😐تح ...

نه عزی م ۵ دقیقه بری زیز اب اشکال داره...اب زیاد گرم نباشه...

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکترمن میگفت۸تا۱۴

نمیدونم فدات شم.....من ایران انتقال ندادم.....دکارم میکفت ۸ تا ۱۰

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
خانما من واقعااا هيچ علائمي ندارم فردا هم روز آزمايشمه😣

عیب نداره گلم....ربطی به علامت نداره...خیلی ها بی علامت ازشون مثبت شد ازجمله خودم   

2728
دارم تموم سعیمومیکنم دورکنم. برای همدیگه کلی دعاکنیم انشالله سال دیگه همین موقع ها بچه بغل 

ایشاااااالللللااااااا

از الان مامان میبینمت بخدا نمیدونم چرا😍

مهربون جون از مامانو سوفی خبر نداری که ازمایشش روتکرار کرد یانه

ایشاااااالللللااااااا از الان مامان میبینمت بخدا نمیدونم چرا😍 مهربون جون از مامانو سوفی خبر نداری ...

اتفاقا منم تو فكرش بودم

ولي نيومده تو تاپيك چيزي بگه

ايشالله كه تكرار كرده و مثبته

2738
ایشاااااالللللااااااا از الان مامان میبینمت بخدا نمیدونم چرا😍 مهربون جون از مامانو سوفی خبر نداری ...

قربونت برم میبینم توام مثل من خیلی استرسی هستی نگران نباش  فقط بسپربه بالاسری. 

چی بگم عزیزم انشالله که همینطور باشه.😍😍😍

نه والا خبر ندارم ازش تگ اش میکنم

مرسی عزیزم❤️ سه شنبه خودش هست کلا خودش ویزیت میکنه ماما فقط پرونده درست میکنه و این مسائل ، ولی اگه ...

مرسی از راهنماییتون

برم ببینم خدا چی میخواد

اخه زنگ زدم وقت بگیرم شماره تماس نخواستن ترسیدم نکنه فقط باید بریم پرونده تشکیل بدیم

خیالم راحت شد

قربونت برم میبینم توام مثل من خیلی استرسی هستی نگران نباش  فقط بسپربه بالاسری.  چی بگم عز ...

خیییییییلللللیییییییی

من تمام استرسم شده dfi

احساس میکنم دی اف ای از آزواسپرمی بدتر

عزیزم گفتن بچش سقط شده متاسفانه😔خدابهشون صبربده

اره واقعا سخته خیلیم سخت درسته میرسونیم هزینه هارو ولی باچه سختی خدامیدونه حالتومیفهمم چی میگی یک پس ...

قربونت عزیزم خدا دلتو شاد کنه 

من همسرم میزنه ولی کلی فیلم داریم

2706