2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821312 بازدید | 669209 پست
اخه دو تا ارزش هزينه ي پانكچر نداره حتي اگه دوتاشم جنين بشه  نه عزيزم الان چك مي كنم

بعضی تخمدان ها به دارو جواب نمیده ، همین دوستم یکبار رفت تو سیکل و با دوز سه برابر هیچ تخمکی نداشت ، اما اونبار که دکترش دید بدون دارو دو تا فولی درشت داره سریع براش پانکچر کردن ، تو این کیس ها چاره ای نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروژسترون نمیدونم چجوره.این اب مقطرا پلاستیکیه شیشه نیس

عزیزم به اندازه یک میلی که روی سرنگت درجه بندی شده از آب مقطرت آب بکش، آب مقطر منم پلاستیکی بود

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
پروژسترون نمیدونم چجوره.این اب مقطرا پلاستیکیه شیشه نیس

هرچی می خواستم عکس درجه بندی سرنگ رو برات بفرستم که بهتر متوجه شی عکسه نمی دونم چرا نمیاد.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2731
@آستاره۷۲     عزیزم شماره داخلی نوبت دهی زنان رویان رو داری؟  چندبار تماس گرفتم نو ...

معمولا برا روز سوم‌میگن نوبت بگیرین.منکه همیشه روز سومم بهم نوبت میدادن.ازم میپرسیدن کی پریود شدم بعد میگفتن روز سومت میشه این روز .شما این ساعت مرکز باش

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
سلام عزیزم 5تا تخمک داشتم من رویان میرم دکتر پانکچر دکتر شیوا بود انتقال دکتر تهرانی برای من یه جنین ...

تو همین نی نی سایت یه تاپیک دیگه یه دوستی روز ۱۲ جنین بلاست بی بی منفی بوده روز ۱۴ با بتای ۶۰ مثبت شده تا الانم رشد بتاش خوب بوده

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2740
ببخشید من جواب میدم ..عزیزم من ۴روز قبل موعدم که میشه ۲۶ سیکلم بیبی روژان هاله خیلی محو داشت اصلا به ...

قربونت عزیزم 

هرکار میکنم نمیشه فرستاد الانم ترشحم یکم صورتی شده نمیدونم دارم پریود میشم یا چی چون امروز پیاده خیلی راه رفتم .

من تا حالا بی بی مثبت نداشتم بعد انتقال نمیدونم چی شده بی بی هاله میندازه بعد انتقال منفی هم نرفتم سونو استرس گرفتم نکنه دوباره کیستی چیزی گرفتم

خدایا شکرت
قربونت عزیزم  هرکار میکنم نمیشه فرستاد الانم ترشحم یکم صورتی شده نمیدونم دارم پریود میشم یا چی ...

یعنی بعد از انتقال هرماه بیبی هاله میندازه ؟ ..سایت مشکل داره عکس لود نمیشه ...من همیشه خدااا کیست دارم ولی هیچوقت باعث نشده بود بیبی چکم هاله بندازه منفی منفی میشد 

2706