2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821317 بازدید | 669209 پست
سلام سارا جونم. ممنون، خوبیم شکر، شماها چطورین؟ دختر گلت خوبه؟ مهراد خان شیطونیاش و کم خوابیاش کمتر ...

سلام لیلا جون ببخشید یه سوال شما چند روز از موعدتون گذشته بود که بی بی زدید و پررنگ شد و اینکه قبلش علائمی چیزی داشتید یا نه.

من دیشب۲۷ پری بود البته با حساب روزای لک بینی ماه پیش بی بی زدم فکر کنم بعد ۱۵ دقیقه اینا هاله انداخت تا صبح که یکم پررنگ تر شده بود ولی صبح که زدم هاله ننداخت انگار الان بعد چند ساعت که نگاه کردم خیلی خیلی کمرنگ تر از دیشبی هست اصلا هم دل درد کمردرد قبل پریودی ندارم لک هم ندارم فقط ببخشید یکم ترشح دارم.

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم والا از سال ۹۱ که ازدواج کردیم همش میگفت بچه نمیخوام و بهونه میاورد به هیچ صراطی&n ...

چقد بهت سخت گذشته

الهی زودتر خبر بارداریتو بهمون بدی 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2728
من نگفت چجور بزن گفتم همزمان گفت اره.ولی اب و سرنگ را داروخونه نداد بعدکه یادم اومد یجادیگه خریدم. ...

اگه گفته همزمان احتمالا مثل مال منه یعنی دو پودر و یه اب . اول اب رو بکش تو سرنگ بعد وارد پودر اولی کن حالت دورانی قاطی کن بعد دوباره بکش تو سرنگ دوباره بریز تو پودر دومی قاطی کن دوباره بکش تو سرنگ و هواگیری کن یکم بعد هم تزریق. من تو نافم تزریق کردم چون قبلی ها که پن بودن رو تو نافم تزریق کرده بودم اینم تو ناف تزریق کردم

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
عزیز من الان این پیام شمارو خوندم شما پانکچر کردی چندتا تخمک داشتی؟ اخه منم یه جنین دارم و میخوام هم ...

سلام عزیزم 5تا تخمک داشتم من رویان میرم دکتر پانکچر دکتر شیوا بود انتقال دکتر تهرانی برای من یه جنین تشکیل شد من یه تخمدان چپ یکم تنبلی داره اون یه جنین که تشکیل شد دو روز بعد برام انتقال دادن الان روز 12انتقالم بی بی زدم منفی 

شما کجا میری دکتر اون یه جنین تشکیل شد انتقال دادین چی شد؟ 

2738
خواهش میکنم عزیزم والا از سال ۹۱ که ازدواج کردیم همش میگفت بچه نمیخوام و بهونه میاورد به هیچ صراطی&n ...

عزییییزدلم چقد غصه خوردی  تنهاییی .میفهممت همسرمنم ازاول بچه نمیخواست پسرمم ناخواسته شد به هیچ عنوان هم قصد بچه دوم نداشتیم خواهرشوهرم میگفت جلوگیری نکن بارداربشی شوهرت چیزی نمیگه ولی من همچین کاری نمیکردم اصلا ،  ازمن اصرار بود وازهمسرم انکار...تا اینکه پسرم بزرگتر شد وهی بهونه میاورد همش میگفت کاش منم داداش داشتم باهاش بازی میکرد یا آبجی داشتم میرفتیم پارک تا اینکه دوسال پیش تصمیم گرفتیم پارسال که باردارشدم سقط شد بعدش همسرم خیلی دختر دوس داشت دکتر گفت میخواین ای وی اف کنید ۱۰۰درصد جنسیت دلخواهتون میشه که انجام دادیم ونشد ولی الان همسرم میگه هرچی که باشه معجزه ی خداست چون دید چقد سختی کشیدم واسترس داشتم اونهمه هم هزینه کردیم الان میگه مهم نیس فقط وفقط سالم باشه .....الهی که خدابرات معجزه میکنه کاااش بیبی چکت مثبت بشه یعنی عقب انداختی بیبی چک زدی ؟ 

سلام عزیزم 5تا تخمک داشتم من رویان میرم دکتر پانکچر دکتر شیوا بود انتقال دکتر تهرانی برای من یه جنین ...

دکتر عارفی بهمن میرم هنوز انتقال ندادم گلم 

در اندک من تویی فراوان یارب..

@آستاره۷۲    

عزیزم شماره داخلی نوبت دهی زنان رویان رو داری؟ 

چندبار تماس گرفتم نوبت بگیرم جواب ندادن. بعد از دو روز ک بالاخره جواب دادن، اون تایمی ک روز اولمه و باید برم برا شروع سیکل نوبتشون پر شده. با کلی بی توجهی ب حرفم روز سومم نوبت داد. تازه نوبتشم عصره. ترجیح میدادم روز اول و صبح باشه ک اگه نیازی بود همون تهران دنبال گونال بگردم.

شما دلشوره گونال رو نداری؟ یعنی دکتر سینال بنویسه سینال میخری؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام لیلا جون ببخشید یه سوال شما چند روز از موعدتون گذشته بود که بی بی زدید و پررنگ شد و اینکه قبلش ...

ببخشید من جواب میدم ..عزیزم من ۴روز قبل موعدم که میشه ۲۶ سیکلم بیبی روژان هاله خیلی محو داشت اصلا به زور نور وچراع قوه دیده میشد دوروز بعد موعدم که ۳۲سیکلم میشد هاله انداخت اونم بعد چند دقیقه بازم کمرنگ بود ...بیبی چک اگه داری بازم بزن عکسشو بذار ببینیم ایشالا که مثبته عزیزم 😍

سلام عزیزم 5تا تخمک داشتم من رویان میرم دکتر پانکچر دکتر شیوا بود انتقال دکتر تهرانی برای من یه جنین ...

دفعه اولتون بود پانکچر میشدین؟

انشالله ک دو روز دیگه ازمایشتون مثبت بشه برا جنین دو روزه حتما روز دوازدهم زوده

2706