2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818878 بازدید | 669102 پست
ای وای شرمنده. 🙃🙃 ولی میوه خشک واقعا خوبه البته کمش نه زیادبایدخورده شه. 😂😂😂

دشمنت شرمنده خواهرقشنگم....بازم ممنون که اطلاعات میدی ....

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
چرا برام نوشته؟ الان آزمایش من جوابش چیه ؟

جز آزمایشای قبل بارداری میگیرن. دکتر منم این ازمایش رو برام نوشت. ایمنی بدنت دربرابر ابتلا ب سرخجه رو نشون میده. چون اگه سه ماه اول بارداری سرخجه بگیریم، این احتمال هست ک جنین سقط بشه یا یه سری نقایص مادرزادی و قلبی بگیره. الان ازمایش شما خوبه. اون اِچی ک کنار عدد نوشته یعنی ایمنیت نسبت ب سرخجه بالاست.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه متاسفانه تک فرزندم فقط همدیگه رو داریم اره بایدیکماه کامل مراقبش باشم. بنظرت من الان چیکارکنم؟؟ ب ...

من فکر میکنم مراقبت میخاد، چون من یه خانومی رو میشناختم جوان بود رحمشو دراورد بعد حدود چهل روز خواهرش پیشش بود براش غذا درست میکرد و تمام کاراشو انجام میداد. خودش دولا دولا یکمی راه میرفت.

شما هم ببین زمان عمل مامانت چ روزیه اگه اول خودت پانکچر بشی بعد مامانت عمل کنه بهتره. بخاطر اینه پانکچر فقط یه روز استراحت میخاد، البته اگه هایپر نشی و قصد انتقال فرش نداسته باشی.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام صبح بخیر دوستان هرکی پیاممومیبینه تورو خدا بیاید دلداریم بدید. 😭😭😭دارم دق میکنم استرس شدیدگر ...

مهربون‌جون‌نترس

ترس‌نداره

عمله‌دیگ..مامان‌منم‌رحمشودرآورده‌چندسال‌پیش

دوروزکه‌توبیمارستان

بعدشم‌میادخونه‌..فقط‌مراقبت‌ورسیدگی‌میخاد

پانچرم‌که‌‌اون‌روزانجام‌میدن‌..اگه‌هایپرنشی‌‌

تقریبا‌اوضاع‌خوبه‌..یه‌روزاستراحت‌نسبی‌میکنی

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2728
به شوهرتون نگفتن اسکن ریه بدن؟ من اکسیژن خونم رو که چک کردن دیروز 99 بودم امروز97 فردا هم میرم اینج ...

نه والا، دکتره خیلی بی ادب بود حتی معاینه هم نکرد از ترسش، فقط یه تست نوشت که اگر منفی شد بره سر کار

حالا منم بهش میگم بره یه جا اسکن بنویسن براش 

واسه شما خدا رو هزار مرتبه شکر خیلی عالیه، اگر همین جور بمونه دیگه نگران نباش عزیزم 

2738
ممنونم عزیزم، توکل به خدا❤❤❤ راستی نارنگی و پرتقال ضرر نداره؟ البته من بیشتر نارنگی و لیموشیرین میخ ...

قربونت 

من که زیاد میخورم فکر نکنم ضرر داشته باشه 

بخور نوش جونت 💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
@زینبی_بابا     عزیزم شما اطلاع داری که رویان تا قبل از تکمیل پرونده ایمونولوژی سیکل پان ...

عزیزم فکر کنم برای شما استثنا شروع کنن، برای دکترت شرایط رو بگی همکاری میکنه 

ما هم پاپ اسمیر نداشتیم و تایید مردان، شروع کردن وسط سیکل همه رو ردیف کردم

😕😕😕فقط سوال من جواب داده نمیشه

عزیزم یک بار دیگه بپرس💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام صبح بخیر دوستان هرکی پیاممومیبینه تورو خدا بیاید دلداریم بدید. 😭😭😭دارم دق میکنم استرس شدیدگر ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ان شاء الله حال مامان زودتر خوب بشه، من دخترخاله ام رحمش رو در آورد و یکی از دوستای مادرم، نگران نباش عزیزم زیاد اتفاق افتاده ولی نمیدونم چه قدر طول میکشه سرحال بشن 

اما خودت موقع دریافت داروهای تحریک تخمدان نباید چیز سنگین بلند کنی و دولا راست بشی 

ببین تاریخ عمل مامان کی هست 

ببین مرکزتون میشه بهت ال دی بده تا ماه بعد؟ 

ان شاالله هر چی خیر هست برات اتفاق بیفته و اگر قراره تاخیر بیفته تو کارت حتما به فال نیک بگیر، چون قراره سر تاریخ مشخص ماما ن بشی

اما نگران حال مادرتون نباش، حتما خوب خوب میشن

2706