2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818445 بازدید | 669078 پست
من چهارشنبه نوبت داشتم دکتر نصر واسه یکاری قرار بود برم در مورد انتقال الان دیدم نوبتمو زدن واسه ۲۳ ...

همیشه باید بگی کار مهم داری تو سیکل انتقالی تا زود نوبت بدن وگرنه وقتا نصر همینه میره واسه دوماه دیگه باید می گفتی سونو انتقال دارم هروقت میخواستی نوبت میدادن الان همین کارو بکن 

پروندت هم هست اگه چک کنه دروغ که نگفتی 

نوبت معمولی هیچ وقت نگیر تو مریض پرونده داری اونجا 

عزیزم شما میری مام دکتر نصر ویزیتت میکنه ؟

عزیزم به امید دکتر نصر دیگه نرید تیمش ویزیت میکنه شاید حالا شانسی یه روزی باشه اما دیگه تو کرونا دیگه دکتر ویزیت رو کم کرده و فقط کار پانکچر و انتقال انجام میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چهارشنبه نوبت داشتم دکتر نصر واسه یکاری قرار بود برم در مورد انتقال الان دیدم نوبتمو زدن واسه ۲۳ ...

این سری تو مرکز ۷۰ تا خانم بودیم خیلی شلوغ شده انگار همه دارن میان پیش نصر 😅منم جای نصر بودم ویزیت کمتر میکردم واقعا تو این کرونا این جمعیت خیلییییییی زیاده

اگه نگی کارت مهمه فکر میکنن بار اولته نوبت رو دیر میدن حتما امروز زنگ بزن 

دکتر زیادی معروف بشه این دردسرام هست 

2728
سلام عزيزم ببخشيد كه من جوابت رو ميدم ، ببين تا ٢ ماه اول كه كلا عملا اقدام منتفي هست ولي من با اينك ...

ممنونم عزیزم از پاسختون،،  چقدر خوبه میبینم بعضی ها مثل شما طبیعی باردار شدن،  منم منظورم همینه که نمیخوام بعد زایمان دوباره اشتباه کنم و جلوگیری انجام بدم چون شنیدم خانه های بهداشت قرص میدن،،  پروسه پانکچر و انتقال هم بلاخره یه تایمی میبره برای اینکه منم فکر نمیکنم طبیعی شانس زیادی داشته باشم از الان به فکر میکرو مجدد هستم،،، خیلی برام دعا کنید عزیزم

سلام خوبی این سروم رو پیدا کردی من دکتر نوشته برام ولی نیست پیدا نمیکنم 

گلم برای من ننوشته دکتر گفت لازم نداری سوال من این بود که آیا هرکی مشکل ایمنی داشته باشه این سرمو باید بزنه یا نه

در اندک من تویی فراوان یارب..
2738
سلام زینبی،  به سوال چند وقت بعد زایمان میتونیم برای بچه دوم اقدام کنیم؟  منظورم برای شرای ...

سلام تیارا جون بنظرم به بچه ت شیرخشک بده 6ماه بعد دوباره اقدام کن دوست من جراحه تو آمریکا بود 2ماهه بود بچه اولش دومی خودش خواست اقدام کرد و باردار شد یعنی تولد ی سالگی پسرش دخترش رو باردار بود منم مشکل خاصی ندارم دعا کنید اولی رو باردار بشم دومی هم زود اقدام میکنم باهم بزرگ بشن باهم هم بازی باشن درسته سختی داره ولی ارزش داره

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
این سری تو مرکز ۷۰ تا خانم بودیم خیلی شلوغ شده انگار همه دارن میان پیش نصر 😅منم جای نصر بودم ویزیت ...

دقیقا منم همین فکر و میکنم علت مریض ندیدنش مراجعین زیادشه .. مردم عین مور و ملخ ریخته بودن مام      ولی خداییش میگن کارش خوبه دوتا دوستام رفتن پیشش یکیشون با 8سال نازایی سونو کرده نصر گفتع پاشو برو 4ماه لترزول بخور دوستم بدش اومده گفته من ی عالمه خوردم دیگه این چی میگه خلاصه میاد طبق دستور خاص نصر شروع میکنه لتزول خوردن پریروز سومین ماهی که لتزوول رو به سبک نصر خورده باردار شده .. اون یکی دوستمم با 6سال نازایی میکرو شده بار اول مثبت حقیقتا دو دل بودم اخه بمنم لترزوا داده دلواپس بودم نصر نبود لاهوتی ویزیتم کرد اصلا نتیجه میگیرم یا نه تا اینکه این دوتا دوستام پریروز و دیروز مثبت شدن مطمعن شدم 

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
 ۲ سال پیش ذخیره کم بوده الان ۲ میشه همچین چیزی جفت ازمایش ها هم یه جا داده هیچ مکمل و ویت ...

عزیزم با توجه به fsh آزمایش دوسال پیش به نظر میاد درسته 

یادمه یه زمانی آزمایش های ذخیره تخمدان زیاد تفاوت نداشت ولی نمیدونم چرا الان این جور شده 

حتما فقط مراکز ناباروری انجام بدین گلم

سلام دوستان.ببخشید.شاید سوالم بی ربط به مباحث تاپیک باشه.اینجا کسی هست که در مورد مرخصی استعلاجی دور ...

سلام چرا خانم های باردار و زایمان کرده دارن نگران نباش برو پیش مدیرت همه چی دست اونه .. من دیروز خودم دیدم از فرمانداری اومده بودن لیست متقاضیان دورکاری رو میخواستن مدیر احمقم میگفت نداریم یکی نیست بگه اعلام کردن میشه با یک سوم نیرو کار کردتو چرا مخالفی

2706