2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867144 بازدید | 672466 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چندتا جنین انتقال دادی؟؟؟

سلام عزیزم

سه تا جنین سه روزه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
بی بی نزدی

نه نزدم

چون از فردا باید برم سر کار 

گفتم امروز برم آزمایش بدم که اگه خدا خواست و مثبت بود حواسم بیشتر باشه

یا حداقل برم استعلاجی بگیرم از دکترم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
انشاالله که پرانرژی برگردی وخبربهمون بدی

انشالله 

برام دعا کن

بچه ندارم 

دیگه حسرت نداشتنش داره منو میکشه

خانما من بی بی چک گذاشتم دوتا هر دو منفی بود 

دیگه میدونم منفیم یکیش از این خودکاریا بود یکیش نواری 

روز نهمم با جنین بلاست میدونم منفیه دیگه 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
خانما من بی بی چک گذاشتم دوتا هر دو منفی بود  دیگه میدونم منفیم یکیش از این خودکاریا بود یک ...

زوده عزیزم 

روز نه خیلی زوده حتی اگه بلاست باشه

خانما من بی بی چک گذاشتم دوتا هر دو منفی بود  دیگه میدونم منفیم یکیش از این خودکاریا بود یک ...

توروخدا خودت رو اذیت نکن 

انشاالله که روز۱۷با جواب مثبت میای

اگه قراربودروز نهم جواب قطعی بگیریم که واسه روز نهم آزمایش مینوشتند

کلانتری آمارمثبتاش زیاده

الهی به حق فاطمه زهرا که طعم مادرشدن رو بچشی وسال دیگه اینموقع صدای خنده بچه هات توخونت باشه

الهی آمین😭🙏🙏

2706