2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818141 بازدید | 669054 پست
مرسی عزیزم از راهنماییت🥰😘 بخدا دارم دیوونه میشم من کلا همین دوتا جنین رو دارم میترسم با این کار ا ...

قربونت

آره بخدا جای ما نیستن بدونن تا این جنینا تشکیل بشن چقدر اذیت میشیم

حتما روزی که رفتی جنینات رو ذوب کنن با جنین شناس مستقیما صحبت کن به دکترتم بگو، منم نشنیدم جنینا کم باشن بلاست کنن

انشاالله که خیره❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو تست pct چند آيتم بررسي ميشه از جمله ميزان ترشحات تخمك گذاري و مقدار كشساني بودن و وجود باكتري و&n ...

من ٥بار انتقال دادم ابن سينا نشده،الانم دوباره كلي ازمايش دادم پيش اقصي،اين دفعه اومدم اقصي دوباره شروع كنم،كه بهم گفت از روز ٥پريود روزي ٢تا استراديول بخورم و روز ١١برم براي ازمايش

زینبی جونم در کمال ناباوری من ۱۰روز بعد از استرادیول آندومترم ۵ونیم بود و دکتر کنسل کرد و انداخت ماه ...

عزیزم روزی چند تا استرادیول میخوردی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
۴تا میخوردم  ولی مصرف مایعاتم کم بود و پیاده روی نداشتم اینبار میخام رعایت کنم اینا رو....اخه ...

وای من استرس گرفتم😢😢😢

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
انشاالله که خدا دلخوشیت رو ابدی کنه عزیزم وبا یه بتای تپل بهم خبر بدی چندتا جنین انتقال دادی چندرو ...

گفتن پیشنهاد ما اینه که یه دونه انتقال بدی منم قبول کردم یه دونه انتقال دادم الان میگم کاش گفته بودم دوتا بلاست بود جنینم 

اون چند نفری که باهم بودیم کلا یه دونه انتقال دادن واسشون

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
توروخدا دعام کن من خیلی وقته که دنبالتون میکنم خواننده خاموش بودم از اولین انتقالت که گفتی نوشته ه ...

ممنون عزیزدلم، حتما اگه لایق باشم

انشاالله خبر مثبت شدنت رو به زودی ببینم😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام عزیزم  ببین موقع انتقال که میشه دو روز قبلش جنین ها رو ذوب میکنن و میذارن رشد کنن و بشن 5 ...

سلام‌عزیزم‌خوبی؟ من فردا وهرد ۱۸ هفته میشم از کی نباید به مشت خوابید؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
اره عزیزم‌من چون استراحتم‌نیستم دردم‌بیشتره بعد الان دلمم درد میکنه  مثانه ام‌هم‌ظرفیتش کم‌شده ...

توکل بخدا.این دردها رو بخاطر بچه تحمل میکنیم.انشاالله بارداری خوبی داشته باشی عزیزم

گفتن پیشنهاد ما اینه که یه دونه انتقال بدی منم قبول کردم یه دونه انتقال دادم الان میگم کاش گفته بودم ...

حتما تا آزمایش دادی بهم خبربده الهی که خوش خبرباشی

کجا انتقال دادی

امروز چندم انتقالی

من الان رفتم آزمایش دادم.🥴 استرس زیادی داشتم خب.همش هم افکار پریودی میومد سراغم .دیگه رفتم آز دادم. ...

عزیزم الهی خوش خبر باشی دوست عزیزم

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2706