2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818874 بازدید | 669102 پست
ببخشید من جواب میدم نه زود نیس عزیزم منم سه شنبه باید برم آز بدم انشالله که خوش خبر باشی

شما سه شنبه روز چندمتون میشه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
من تبریز جهاد دانشگاهی تبریز خیلی نا امیدم کردن اگه مشکل ژنتیکی باشه فقط با تخمک اهدایی مشکل حل میش ...

عزیزم شرایط داری برو تهران مرکز امید خیلی خوبه..البته نمیدونم قبل سال جدید نوبت بدهند یا نه ولی مرکز خوبیه..یک سر برو ببین چی میگن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستاره جان مبارکتون باشه عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم واست عزیزم شما با بتا ۶۰۰۰ علائم داشتی؟ من روز ...

ممنون عزیزم..

اره جواب میده برو..

مبارکت باشه و ان شاء الله مثبتی😊

علایم خاص که فقط گاهی پهلوم خییلی کوچیک درد میکردو خیییلی کم گاهی درد پریودی داشتم..فقط مساله ایی که کاملا مشهود بود این بود که خییلی زود خسته میشدم کمی راه میرفتم و یا کار سبک انجام میدادم سربع باید دراز میکشیدم.

ولی در کل علائم خیلی مشخص کننده ی نتیجه نیست.

2728
ممنون عزیزم.. اره جواب میده برو.. مبارکت باشه و ان شاء الله مثبتی😊 علایم خاص که فقط گاهی پهلوم خ ...

ممنون عزیزم❤❤❤🙏🙏🙏

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
خب خداروشکر. تاثیر رویال از همه ی داروها و خوراکی ها با فاصله ی زیادی، بیشتره. قابل مقایسه با هیچ دا ...

انشالله ،میگم همسر شما هم صبح ها مصرف میکنه ؟آخه به همسر من گفته قبل از خواب بخوره

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

بچه ها من از روز انتقالم ببخشید بی ادبیه

خارش خیلی بدی دارم

بیشتر سطحیه

کسی تجربه ای داره 

نمیدونم چکار کنم

2738
بچه ها من از روز انتقالم ببخشید بی ادبیه خارش خیلی بدی دارم بیشتر سطحیه کسی تجربه ای داره  ...

لباس زیر و شلوار تنت نکن چند روز شاید داره عفونت ایجاد میشه و شاید به پروژسترون رو لباس زیرت نشت میکنه حساسی..

لباس زیر و شلوار تنت نکن چند روز شاید داره عفونت ایجاد میشه و شاید به پروژسترون رو لباس زیرت نشت میک ...

اصلا از روز انتقالم تا الان لباس زیر نپوشیدم

2706