2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821826 بازدید | 669233 پست
عزیزم چند وقته زایمان کردی؟؟ هر دو سینه ات اینجوری شد؟؟ منم یک ماهه زایمان کردم تا حالا ۲ بار شیر ت ...

عزیزم نصف مطالبم پرید که نوشته بودم 

شماره انجمن 88910190

آدرس پیج moshavershirdehi

Shiremadar 

عزیزم الان فقط استراحت کن و شیر دادن به بچه و هیچ کاری نکن، بذار بقیه بهت کمک کنن، میدونم خیلی سخته ولی تلاش کن تغذیه انحصاری از شیر خودت باشه تا کمتر مشکل کولیک و ریفلاکس بیاد سراغ نی نی 

نگران نباش عزیزم که یک سینه رو نمیگیره، اصرار نکن وگرنه ممکنه کلا دیگه بغلت هم نیاد، اون سینه مبتلا رو بدوش دائم ولی فقط با دست یا شیر دوش دستی تو پیج انجمن نحوه دوشیدن با دست فیلمش هست ببین، یه مدت دیگه حجم شیرت کمتر میشه و راحت میشی و نهایت اگر اون سینه رو نگرفت تمام نیازهاش از سینه ایی که میخوره برطرف میشه و شیر این یکی قطع میشه 

الان شیر اضافی رو اگر قسمت انتهای فریز بذاری که نوسان دما نداره میتونی تا یکسال ذخیره کنی و موقع شروع غذا کمکی باهاش فرنی و سوپ شیر درست کنی، فقط بهتره به محض دوشیدن فریز کنی تا کیفیتش حفظ بشه و اگر احیانا های لیپاز هست شروع به ترش شدن نکنه

بازم اگر سوالی هست در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تو بیشتر مواقع جذب میشه یا با خونریزی دفع میشه من حجمش زیاد نیس لکه بینی هم ندارم 

عزیزم منوشما سن  نینیامون تقریبم باهم شما شکمت بزرگ شده ؟من شکمم بزرگ شده اخه مگه میشه ازالان ...البته نفخ ویبوست دارما ولی شوهرمم میگه شکمم بزرگ شده 

2731
نمیدونم برا صبحانه چی بخورم که مقوی باشه؟

خرما، تخم مرغ،یا نون پنیر گردو همینا بسه

سوخت موشک که نیاز نداری 

خواهرم تعادل تعادل تعادل، خدایی چه خبره سه روز کله پاچه🤣🤣🤣🤣 دیگه از اون ور بوم نیفت، چاق میشی زیادی بعدا نمیتونی کم کنی وزنتو 

بچه هر نیازی داشته باشه تامین میکنه از بدنت حتی اگر غذا نخوری تا هفته 24 به تغذیه شما وابسته نیست، پس به بهونه نی نی خودتو چاق و تپل نکن، آباریکلا😅😅😅😅

2738

بچه ها امروز روز ۱۱ انتقال من بود الان رفتم سرویس وقتی خودمو خشک کردم دستمال خونی شد 😔

یعنی دارم پریود میشم؟ فردا میرم آزمایش

با وجود آمپول و شیاف میشه پریود شد؟؟ خواهش میکنم کسی میدونه راهنمایم کنه

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
عزیزم شما مگه یکشنبه انتقال ندادی؟؟؟اگه یکشنبه بود روز سومی منم امروز بعد چهار روز رفتم حموم دلم در ...

اره یکشنبه انتقال دادم 

شما روز چندمی؟؟

علائم داری؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
اره یکشنبه انتقال دادم  شما روز چندمی؟؟ علائم داری؟؟

من شنبه انتقال دادم روز چهارمم...نه اصلا

فقط امروز رفتم حموم یکم دلم درد گرفت البته امروز کلا زیاد سرپا بودم و ورجه وورجه کردم

فکر کنم هنوز زوده برا علائم ضمن اینکه یه سریا بودن که علائم نداشتن ولی مثبت شدن...توکل به خدا      نگران نباش

ممنون عزیزم من تبریزم جهاد دانشگاهی تبریز میرم

سلام عزیزم انشالله که به سلامتی پانکچر بشی و کلی جنین تپل مپل براتون تشکیل بشه..

دیدم گفتین توی جهاد دانشگاهی تبریز قراره پانکچر بشین کنجکاو شدم ببینم دکترتون کیه؟ اخه منم قراره همون جا کارای ivfام رو انجام بدم.

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن