2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821888 بازدید | 669234 پست
ممنون عزیزم ان شاالله هرچه زودتر این شادی روهم شما تجربه کنین ...ما آسانسور داریم ابته من کلا خونه ز ...

ممنون مهربونم انشاالله

استرس پله هارو گرفتم 

تو سیکل انتقالم سری اول نگرف من فکر میکنم برا پله بوده چون ۳تا جنین انتقال دادن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مهربونم انشاالله استرس پله هارو گرفتم  تو سیکل انتقالم سری اول نگرف من فکر میکنم برا پل ...

خوب بالاخره نباید زیاد خودتو خسته کنی اگه پله هارو کم کم بری بالا فکر نکنم مشکلی باشه

2728
@بهار213   سلام عزیزم خوبی ؟؟؟؟؟ انتقالت کی شد؟؟؟ پانکچر که شدی همون روز بهت دارو نسخه ندادن ...

سلام عزیزم ممنون فعلا بهم عکس رنگی دادن 

نه همون روز ندادن 

من دوهفته گذشت رفتم کارت جنینارو‌کرفتم دوباره ویزیت شدم داروهامو‌نوشتن هر موقع دویت داری می تونی بری ولی می توتی زمگ بزنی روز پنجم بپرسی چند تا جنین برات تشکیل شده

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2738
فریبا جون الان اسپرینو قطع کردی؟ یهویی قطع کرد برات؟

اره من همون روز که رفتم سونو دکتر گفت قطعش کن دیگه از همون روز مصرفش نکردم به زینب جونم گفت اینجوری بهتره باز تا وقتی که ان شاالله هماتوم جذب شد باز دوباره شروع کنیم به مصرفش

خانمای خوشگل  من امروز روز چهارم انتقال هستم  مثل روزای قبلم فقط یه کوچولو دلم درد میکنه ...

اره موافقم 

کاش بیاین از علائماتون بگین 

منم خیلی دوس دارم بدونم 

منم دل درد داشتم حتی امروز صبح کمر درد هم بود 

سه روز اول نبض شدید حس میکردم تو شکمم 

ولی از عصری دیگه علائمی ندارم روز ششمم 

ایشالا مثبت شیم این همه استرس نکشیم 

تا حالا اینقد به خودم دقت نکرده بودم که این چن روزه دقت میکنم حالا قبلش خودم میگفتم به علائم نیست ولی باز دنبال علائمم 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
برایه من دو تا جنینمم سالم نبود الان ابن سینا از اول شروع کردم پرونده تشکیل دادم

ای بابا چرا سالم نبودن ینی از نظر ژنتیک؟؟ایندفعه شوهرتو تقویت کن..امروز ی نفر تو مرکز گفت ۲ماه بیضه گوسفندو بده شوهرت ک نطفش زیاد بشه

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
انشاالله کلی جنین پسر وتپل مپل

انشاالله امروز ک ۹و خورده کارت کشیدم برا تعیین جنسیت ۹تا جنین

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...