2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818151 بازدید | 669054 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینم خوبه عزیزم، فکر کنم قبلی مال همسرتون بوده😉😉😉

آره گلم اونی که ۸۵۰۰ بود براهمسرم بود که جمعه رفته بود کوه

بعدیشم منم

ینی کرونا نداشتیم شکر خدا؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ثمین جون هستی تو گروه هنوز عزیزم ؟

انا جون‌ سلام‌ بچه های گلت خوبن همسرت خوبه؟

خانوم خدا قوت گروه هنوز دارین 

خدا بهتون اجرش بده 

من کتایون مامان هستم خبری از ثمین جون دارین ؟خیلی یادش میکنم 

2738
اینم خوبه عزیزم، فکر کنم قبلی مال همسرتون بوده😉😉😉

زینبی جون من جنینام ۴ساله فریزن و کیفیتشون مورولاست بنظرت خوبن؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
والا همسر من بار اول با دکتر فرهی ویزیت شد و بعد دکترش صدیقی گیلانی بود.همسر مشکل ژنتیکی داره که باع ...

رویان پیشنهاد فریز ندادن بهتون احتمالا بخاطر این بوده ک تعداد اسپرم خیلی پایین نبوده

شما رفتید مام؟ اگه امکانش هست برات بهم بگو پروسه مام چجوری بود. اول شما ویزیت شدی بعد شوهرت؟ قبل از دستور ارولوژ برا میکرو، دکترزنان برات دارو ننوشت؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
دیگه توی هشت هفته اما خورد ب تعطیلی عید و کرونا هم اون موقع بیشتر مردم میترسیدن مرکزم تعطیل بود اما ...

عزیزم به چیزای خوب فکر کن، اصلا منفی بافی نکن و استرس نداشته باش که واسمون سمِ. با خودت تکرار کن: خداوند خواسته مادر شدن من را اجابت کرده است، زیرا من لایق مادر شدن هستم⁦☝🏻⁩😍😍

کار خوبه خُــدا درست کنه  
عزیزم من گونال ۳۰۰ ، ۷تاداشتم واچ ام جی ۱۱تا ، واچ سی جی یدونه برای ازادشدن تخمکا 

نازنین جون چون برای تعیین جنسیت بودی، دوز داروهات بالا بوده؟

چون شما مشکلی برا بارداری نداشتی میپرسم. چرا اینقد آمپول داده

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم من گونال ۳۰۰ ، ۷تاداشتم واچ ام جی ۱۱تا ، واچ سی جی یدونه برای ازادشدن تخمکا 

نازنین جون از پروسه مام بهم میگی؟ اینکه اول ارولوژ دستور میکرو داد و شما بردی برا دکتر نصر؟ قبل از دستور، نصر سیکل رو شروع نمیکنه؟ آزمایشای اولیه هم ازتون گرفتن؟

سلام مهربون جون.تورو ریپلای کردم گفتما.آخه بهم سپرده بودی.بتام خوب شده.خداروشکر.تقریبا دو برابره.

بسلامتی، خداروششششکر👶❤

یعنی این روزو منم میبینم!؟

عزیزم تعداد تخمک و جنین رو میتونی بهم بگی؟

نه عزیزم.دکتر حمدی تبریز خودم ظاهرا که مشکلی نداشتم.حتی آخرین بار که رویان پیش دکتر مشایخی رفته بود ...

عزیزم احتمالا تعداد اسپرم خوب بوده ک رویان پیشنهاد فریز اسپرم و بعد تسه بهتون نداده

دکتر مشایخی چ داروهایی برا پانکچر بهت داد؟

رویا اولین میکروت بود؟

2706