2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819909 بازدید | 669157 پست
دیگه تو این تاپیک هیچکس نمونده جز من و شما و دارچین جون و مامانو سوفی و ستاره ۳۸و۶۸وآستاره و چند نفر ...

منم هستما, اینقدرهم خوشحال شدم ازمثبتی بچه ها و هم استرس ازاینکه منم انتقال بدم چی میشه؟؟ اصلاپانکچرم چطورمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خوبی؟ شمادرچه حالی؟ امروز گرفتم هاپرگوریس رو ولی متاسفانه فقط 2تا, روزهای اول بزنم بهتره بن ...

مرسی عزیزم ، منم منتظر پری هستم ، هر پرگووریس حاوی ۱۵۰ واحد اف اس اچ و ۷۵ واحد ال اچ هستش ، دیگه خودت هر طور صلاح میدونی

قربونت برم ساحل جونم ایشالا خدا دل همه رو شاد کنه از صدقه سر بقیه دل منم شاد کنه فرشته جبرئیل یکی ا ...

انشالله

ممنونم‌ازلطفت😘😘

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2731
عزیزم گونال ۷۵ با گونال های قلمی فرقی نداره ، فقط اینکه ۷۵ پودره ، اما سرنگ انسولین بگیر بگو با سرسر ...

اره مامانم قراره سرنگ انسولین بگیره بزنه بااون وگرنه سخت میشه هی سوراخ سوراخ کنم شکممو. نه منظورم اینه کافیه اخه؟؟ کمه تعدادش. پرگوریس رو روزای اول بزنم؟؟ بدون hmg

2738
یعنی به نظرت این سه تا سینال و پس بدم بجاش گونال ۷۵بگیرم؟

من بودم واسه اینکه خیال خودمو راحت کنم اینکارو میکردم. چون سری قبل دوماه سیکلم به تعویق انداختم تا گونال پیدا کردم. بازم ببین هرطور خودت صلاح میدونی عزیزم. من فقط کاری که خودم میکردم رو گفتم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اره واقعاادم خیلی خوشحال میشه یکی ازانتظاردرمیاد انگارخود ادم مامان میشه, وای خداجونم ایشالله من ودو ...

وای خدا جون. پس شمارش معکوس شروع شد. حتما همین بار مامان میشی عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم نوبت منو شمام میرسه من که دلم خیلی روشنه امسال ساله نی نی دارشدنه👶👶👶 منم ۱۰ساله منتظرم

وای الهی قربونت برم حال دلتومیفهمم همین الان ازته ته دلم برات حمدخوندم ودعامیکنم زودمثبت شی وباردار. 

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

من بودم واسه اینکه خیال خودمو راحت کنم اینکارو میکردم. چون سری قبل دوماه سیکلم به تعویق انداختم تا گ ...

آره عزیزم منم همین تصمیمو گرفتم فردا میبرم سینال هارو پس بدم بجاش گونال ۷۵ بگیرم

مرسی که راهنماییم کردی مامان خانوم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام عزیزم خیلی تبریک میگم مبارک باسه مامان شدنت انشالله9ماه بعدبی دردسرگل نی نی روبغل بگیریش. التما ...

میگم مهربون جون شما گونال ۷۵ دونه ای چند خریدی؟؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2706