2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819905 بازدید | 669157 پست
ببین من گونال ۷۵ واحدی زدم روزی ۴ تا. مال منم دوز ۳۰۰ بود روزانه. اما با وجود ده دوازده تا فولیکول س ...

عزیزم ببخشیدشماروزی300واحدمیزدی؟؟ وای من فقط15تاتونستم گونال75پیداکنم بدنم جواب نمیده به سینال. 😖😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین من گونال ۷۵ واحدی زدم روزی ۴ تا. مال منم دوز ۳۰۰ بود روزانه. اما با وجود ده دوازده تا فولیکول س ...

به شک افتادم اخه وقتی به دکتر گفتم که میشه بجاش گونال ۷۵واحدی بگیرم حس کردم قبولش نداره

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام عزیزم منم75واحدی پیداکردم وقراره بزنم بهترازهیچیه

یعنی به نظرت گونال ۷۵ بهتر از سینال ۹۰۰ عمل میکنه؟

2740
به به به مبارکه مامان خانوم. فکر کنم دیگه وقتشه از بی تابی در بیای عزیزم. خدایا شکرت یکی دیگه از عزی ...

اره واقعاادم خیلی خوشحال میشه یکی ازانتظاردرمیاد انگارخود ادم مامان میشه, وای خداجونم ایشالله من ودوستامم بعدانتقال مثبت شیم. دلهره دارم ازالان یکماه مونده. 😭😭

اگه داروخانه اش مطمئنه به نظرم اینکارو بکن. بعدم دوتا آمپول رو با هم میزنی. یعنی هر روز ۵ تا سوراخ ن ...

یعنی به نظرت این سه تا سینال و پس بدم بجاش گونال ۷۵بگیرم؟

منم‌فراموش‌کردی‌زهراجون اماانشالله‌‌شماها‌اول‌نتیجه‌بگیرید‌‌به‌حق‌علی

عزیییییییزمممم بحققققق حضرت فاطمه بزوووودی بی بی چک مثبتت رو همین جا ببینیم و خوشحالمون کنی 

الهی آمییییییین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خب پس همون کارو ادامه بده. من فکر کردم تا حالا شیاف نذاشتی عزیزم

میگم لیلا جان fshکارما همون گوناله؟ یا کلا با اینا فرق میکنه؟

عزیزم ببخشیدشماروزی300واحدمیزدی؟؟ وای من فقط15تاتونستم گونال75پیداکنم بدنم جواب نمیده به سینال. 😖😖 ...

عزیزم گونال ۷۵ با گونال های قلمی فرقی نداره ، فقط اینکه ۷۵ پودره ، اما سرنگ انسولین بگیر بگو با سرسرنگ انسولین برات بزنن که اذیت نشی ، من برای هر وعده تزریقم یه سرنگ انسولین هم گرفتم

2706