2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819735 بازدید | 669150 پست
مرسی عزیزم الهی برای شماهم هرچه زودتر نتیجه بگیرین وبیاین بگین مثبت شدین ومارو خوشحال کنین🤲🤲🤲😘😘 ...

قربونت ،انشالله 🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ۱۴ تیر انتقال دادم و۲۸ تیر منفی بود ازمایشم ۴مرداد پریود شدم وطبیعی اقدام کردم باردارشدم 😍 ...

آخی چه باجالب نمیدونستم طبیعی باردار شدی عزیزدلم خداروشکر خداروشکر که دوباره مجبور نشدی بری استرس انتقال و دو هفته انتظار رو بکشی

وااااااااای باز خوبه حداقل برای شما کیسه زرد و محتویات ساک دیده شد بزای من بیچاره که هیچ چیز نبووووود محض رضای خدا

قربونت برم عزیز دلم ممنونم از دعای خوبت بله تعیین جنسیت کردم یک دختر گذاشتم یک پسر

عززززززززيززززززم😘😘😘😘

انشالله که خدا حفظشون کنه هر دوتاشونو، خداروشکر. 

براي منم دعا کن عزيزم.

2728
@مامان_سبحان7     سلام مامان سبحان، خوبی گلم؟ شما سر نی نی اول که فشار داشتی وزن بچه چ ...

سلام عزيزم ، ممنون خانمي خوبم ، من هم بارداري اول و هم دوم قرص فشار داشتم وزن بچه هام هم معمولي بود ولي كم نبود ارلي ٣ كيلو و دومي ٣٢٠٠ .

خواهر شوهرم كه دوز خيلي بالايي از قرص فشار رو مصرف ميكرد و بچه اون هم فكر ميكنم ٢٦٠٠ بود . 

كلا بچه بالاي ٢٥٠٠ باشه وزنش خوبه بيخود خودت رو نگران نكن

نه مامان بزرگی ام برا خودم😁😁😁 از ۱۵ سالگی ارزو داشتم زود ازدواج کنم تا بچه دار شدم و به شدت معتق ...

موافقم دل جوون خیلی مهمه. بعدم به خدا من مامانای خیلی جوون دیدم که اصلا حوصله بچشون رو نداشتن برعکسشم دیدم عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دوستان سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه مامانای جدید که تازه مثبت شدین خیلی خیلی تبریک میگم انشالله ...

عزیزم دکترت میدونه چیکار داره میکنه، نگران نباش. یه ماه دیرتر اما نتیجه بهتر که عالیه. بعدم خیلی از دوستان سینال زدن و خوب تخمک دادن. راستش چون بچه ها چند وقته دارن دنبال گونال میگردن و پیدا نکردن شاید نتونی گونال پیدا کنی عزیزم. تو این یه ماهی که وقت داری حسابی به خودت برس هم روحی هم جسمی. به این فکر کن که یه دستی هست بالای همه دست ها. پس تو با آرامش کارات رو بکن چون خدا حتما بلده خدایی کنه. چون کافیه خدا بخواد. اونوقت با همه کاستی ها از جمله پیدا نکردن داروی خارجی هم تو رو به خواسته ات میرسونه

2740
دوستان ی سوال تاثیر شیاف پروژسترون بیشتره یا امپولش؟ @زینبی_بابا   سلام عزیزم من اگه یادتون ...

عزیزم به دکترت و مرکزت به نظرم اگه اعتماد کنی نتیجه بهتری میگیری. فقط پیشنهادم اینه چون هماتوم داری اگه میتونی شباف رو رکتال بذار

مبارکه‌نازنین‌‌جونم انشالله‌بارداری‌خوبی‌داشته‌باشی دخترگلتم‌صحیح‌وسالم‌بغل‌کنی.. ‌به‌دلم‌افتاده‌ ...

مرسی عزیزدلم ...ایشالا هرچی قسمته همون بشه ...عزیزم استرسو بذارکنار ایشالا شماهم به زودی پسر گلت داداش میشه ونینی میاد تودلت 

عزیزم دکترت میدونه چیکار داره میکنه، نگران نباش. یه ماه دیرتر اما نتیجه بهتر که عالیه. بعدم خیلی از ...

ممنونم لیلا جان که جواب دادی نمیدونم چرا دلم رضا نمیده سینال استفاده کنم... عقب افتادن سیکلم مطمئنا حکمت خدا بوده و منم تسلیم حکمت خدام فقط اینکه نتونستم گونال پیدا کنم ناراحتم.

میدونی لیلا جان دکتر گفت یا ۳تا گونال۹۰۰ میزنی یا به ازای هر ۳۰۰ واحدش ۵تا گونال ۷۵ یعنی کلا میشه ۴۵ تا گونال ۷۵واحدی!

به نظرت ارزششو داره ۴۵تا گونال ۷۵واحدی بزنم؟؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
عزیزم دکترت میدونه چیکار داره میکنه، نگران نباش. یه ماه دیرتر اما نتیجه بهتر که عالیه. بعدم خیلی از ...

یه داروخونه ای رفتم گفت گونال ۷۵ داریم هر تعداد بگی به نظرت این سینال ها رو پس بدم بجاش ۴۵تا ۷۵واحدی بگیرم؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2706