2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818904 بازدید | 669102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون از تو و بقیه دوستانی که تبریک گفتن❤❤❤❤دختر من صبح‌ یکشنبه ۳۰ شهریور به دنیا اومد با بیهوش ...

ای جونم قدم نو رسیده مبارک باشه ایشالا سایه پدر و مادرش همیشه رو سرش باشه 😚😚😚😚💕💕💖💖💖💗💗💗💗

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2731
عزیزم فدات شم من گفتم که اصلا تو سیکل انتقال نباید فولیکول غالب وجود داشته باشه، چرا هنوز نگرانی&nbs ...

زینب جان من از مدتها قبل انتقال متفورمین میخوردم تا الان..کی قطع میشه برام؟؟ الان نه هفتم ...راستش یادم رفته از دکترم یپرسم مصرف کنمش یا ته

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام دوستان صبحتون بخیر یه سوال دارم کسایی که امپول برای پانکچر زدن همگی زیر دلشون گاهی تیر میکشید و ...

اره منم شدم

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
@زینبی_بابا     سلام عزیزم صبحت بخیر من شنبه با دکترم ویزیت شدم روز یازدهم سیکلم بود... ...

منم ۵ شنبه وقت پانکچر دارم 

چندتا فولیکول داشتی؟؟ 

من ۲۶ تا از سایز ۱۲ تا ۱۵ 

ذخیرت چند بود؟

عزیزم شما هم مام بودی با دکتر نصر؟ من ۱۷ شهریور انتقال داشتم ۷ مهر وقت دکتر دارم اون موقع ساک دیده م ...

آره عزیزم منم با دکتر نصرم. اگه گفته اون موقع بیا حتما ساک قابل رویته خانومی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
@زینبی_بابا     سلام عزیزم صبحت بخیر من شنبه با دکترم ویزیت شدم روز یازدهم سیکلم بود... ...

من روز نهم بودم دیروز 

دارو کلا چیا داری؟؟

منم ۵ شنبه وقت پانکچر دارم  چندتا فولیکول داشتی؟؟  من ۲۶ تا از سایز ۱۲ تا ۱۵  ذخیر ...

منم همین پنجشنبه وقت پانکچر دارم  ولی بهم نگفتن چرا چندتا فولی دارم شما کدوم دکتر میرید تهرانید؟

در اندک من تویی فراوان یارب..
منم همین پنجشنبه وقت پانکچر دارم  ولی بهم نگفتن چرا چندتا فولی دارم شما کدوم دکتر میرید تهرانید ...

اره عزیزم نصر میرم 

ایشالله خوش خبر میایی😍 درکت میکنم... من و همسرم هم استرسامون شروع شد دیشب دوبار شوهرم گفت فرا برو ...

سلام عزیزم دقیقا حال ماهم مثل شماس خدارو شکر بی بی چکم که مثبت +++فقط جواب امزمایشم عصر اماده میشه

چه خوبه آدم صبحشو با دیدن و شنیدن خبرهای خوب شروع کنه.خدارو100هزار بار شکر.خیلی خوشحال شدم نوشین جون.مبارکه عزیزدلم.خونریزیت که قطع شد دیگه نه؟این جور که بوش میاد 2تا سیسمونی افتادیااا          

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام عزیزم دقیقا حال ماهم مثل شماس خدارو شکر بی بی چکم که مثبت +++فقط جواب امزمایشم عصر اماده میشه

به به.مبارکه عزیزم  دکترتون کی بوده عزیزم؟

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........

واااااای چقدر خوشحال شدم😍😍😍😍

خداروشکر...

خداروشکر...

خداروشکر....

چقدر پررنگه و پر ملات😁😁 دوقلو حتما😜

واقعا مبارکت باشه

2706