2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818270 بازدید | 669070 پست
عزیزم اول از همه اینو بدون تو سیکل انتقال تخمک در کار نیست مگر سیکل نچرال، حالا بفیه پست ها رو میخون ...

بخدا آنقدر ناراحتم که حتی خدا هم نمی دونه... یعنی همون استرادیول باعث شده تخمکهام اینطور شن؟؟ همش میگم نکنه با اون همه تخمک که واسه پانکچر داشتم و اون هایپری شدید ذخیره تخمدانم کم شده ...   

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون از تو و بقیه دوستانی که تبریک گفتن❤❤❤❤دختر من صبح‌ یکشنبه ۳۰ شهریور به دنیا اومد با بیهوش ...

مبارک باشه😍😍😍😍

زیر سایه ی پدر و مادر و در پناه خداوند بزرگ بشه و عروسش کنی ان شاء الله🤲🤲

سلام گلم شما الان سیکل انتقال هستید؟ اگر آره که دیگه نباید سایز تخمک براتون مهم باشه چون جنین دارید ...

عزیزم ممنون از جوابت 

اما من بیشتر از حامله شدن سلامت خودم برام مهمه ... آنقدر این چندساله دارو استفاده کردم میترسم مشکل دار شم ... مشکل نازایی از شوهرمه من این همه سال دارم زجر میکشم واقعا انصاف نیست ....

الان دوساله من جنین فریز دارم اما هربار این ضخامتم مشکل ساز شده ... البته من چهارسال پیش کورتاژ شدم شاید بخاطر اونه ...

دکتر گفت آنقدر استروژن بدنت بالا رفته که تبدیل به فیبروم شده ولی رحمت مقاومت دارویی پیدا کرده بالا نمیره ... حالا پیشنهاد هیستروسکوپی رو داد ... 

اما من تصمیم دارم بیام تهران تحت نظر یه دکتر خوب که کامل بررسی شم اما شناختی از دکترهای اونجا ندارم ...

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2728
درسته گلم ،خودم هم تصمیم گرفتم دیگه بهش فکر نکنم ،وقتی کاری از دستم بر نمیاد،به جز اینکه با استرس خو ...

ستاره دکتر من معتقد به هیچ داروی تقویتی مثل اووبوست و فرتیل و ...نیست..و میگه تو سیکل ای ویاف این داروهای که میدیم کارخودش رو میکنه..

تو شهرم سه چهاربار از این داروها برا من و همسرم تجویز کردند چقدر گشتم دنبالش و چقدر هزینه کردم برا خریدش حتی قرض گرفتیم به خدا نه برای همسرم و نه برای من هیییییییچ تاثیری نداشت..

شما هم اگه دکتر بهت دارو نداد نگیر..

اکثر این قرص های تقویتی تجاری هستند و نه واقعا تقویتی و پزشکی..

سلام عزیزم من امروز رفتم سونو چهاردهم سیکل ضخامتم ۶ شده بود یعنی نسبت به روز دهم پسرفت کرده بود ... ...

عزیزم برای من هم پیش اومد و دوبار سیکل انتقالم به خاطر پس رفت اندومتر متوقف شد با اینکه استرادیول هم میخوردم..

ارامشت رو حفظ کن هیییچ مثل استرس سم نیست برای اندومتر این رو رو تجربه ی شخصی خودم میگم..

ولی دکترت رو هم دکتر خوب و مجرب انتخاب کن اگه شرایط تهران اومدن داری بیا تهران..

موفق باشی و خدا این مسیر رو برات آسون و هموار کنه از همه جهات🤲⚘⚘ 

عزییییزم بحق حضرت زهرا که نی نی سالمه ومیای خوشحالمون میکنی  اگر قابل باشم حتما دعات میکنم گلم ...

مرسی مهربونم...الهی خدا دلتو شاد کنه و به هرچی میخوای برسی...خیلی خوشحالم کردی😘😘😘🌸🌸🌸

2738
عزیزم برای من هم پیش اومد و دوبار سیکل انتقالم به خاطر پس رفت اندومتر متوقف شد با اینکه استرادیول هم ...

ممنون عزیز 

شما کدوم دکتر رو پیشنهاد میدید؟؟؟ مرکز ابن سینا برم یا مطب؟؟  

خانما خواهش میکنم برام دعا کنین فردا آزمایش دارم....دارم دیوونه میشم سردرد گرفتم از استرس🥺🥺😩

ایشالله خوش خبر میایی😍

درکت میکنم...

من و همسرم هم استرسامون شروع شد دیشب دوبار شوهرم گفت فرا برو ازمایش بده دوباره پشیمون میشه معلومه کلا بی قراره..

میپرسه از توشکمت چه خبر میگم هیچی، میگه هییییچی🙄؟😁😁

توکل کن به خدا⚘⚘

تی تی جان باور کن دلم خیلی روشنه. ایشالا پس فردا میای همینجا اعلام میکنی همه چیز خوبه. دیگه لک ندیدی ...

الهی که امروز خوش خبری و دلمونو شاد میکنی ..مطمئنم نی نی کوچولوی خوشگلتو میبینی 😍😍من برات صلوات میفرستم خواهر جون....منتظر خبر خوبت هستم😍😍😍

خداروشکر دیگه لک ندیدم...توکل بر خدا🌸

ممنون عزیز  شما کدوم دکتر رو پیشنهاد میدید؟؟؟ مرکز ابن سینا برم یا مطب؟؟  

نمیدونم والله من مرکز امید رفتم و راضی هستم ولی مطب اگه دکترهاش خوب باشند قطعا وقت بیشتری میگذارند برا بیمار نسبت به مراکز..

ولی دکتر من هم خیلی خوبه..کلا اکثر مراکز تهران تو یک سطح هستند 

2706