2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818778 بازدید | 669098 پست
ملیکا این سری گونال زدی یا سینال؟ اووبست خوردی یا نه؟ رویان بهتربود یا شهرخودت

من رویان سینال داشتم اصلا فولیکول تشکیل نشد و سیکلم‌کنسل شد.برا همون برا ویزیت آخر گه رفتم پیش دکتر مشایخی برام گونال نوشت و گفت از همین الان تهیه کن برا آینده که میخوای دوباره شروع کنی.

شهر خودمون قبلا دکتر دیگه ای رفته بودم که نتیجه نگرفتم.ولی ایندفعه پیش دکتر حمدی نتیجه گرفتم.راستش صددرصد که شهر خودمون ارجح بود.ببین مثلا من از قبل از شروع پانکچر تا الان که مثبت شدم خیلی آب میخورم.خیلی میوه میخورم.همش به خودم‌میرسم.ولی مگه وقتی میریم شهر دیگه میشه اینکارو کرد؟.همش تو رفت و آمد هستی.خستگی راه از یه طرف و شلوغی رویان از طرف دیگه انرژیتو میگیره.همیشه چندین ساعت تو رویان در حال انتظار بودیم.ولی اینجا خیلی راحت بودم.اصلا من پیش دکتر حمدی نفهمیدم کی میکرو شروع شد کی تموم شد.خیلی همه چیز راحت و سریع پیش رفت.اگه آدم بتونه شهر خودش یه مرکز خوب پیدا کنه خیلی بهتره.ضمنا اوابوست هم میخوردم.

خدایا شکرت  
وای بچه ها توروخدا بگید برای یبوست چکار میکنید؟ شماها هم یبوست دارید؟ الان رفتم دستشویی معذرت میخوا ...

ببین عزیزم این کاری که بهت میگم بکن مطمئن باش دعام میکنی بعدش..شب که شد ده تا دونه آلوبخارا رو بذار توی قابلمه یه کم آب بریز روش تقریبا روی آلوها رو بگیره بذار روی گاز به اندازه ای که بجوشه به قل بیفته دوسه تا قل خورد خاموش کن قبل از خواب آخرین چیزی باشه که میخوری

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی گلم ناراحت شدم دکترت چی گفت. نباید آزمایست رو تکرار کنی؟ گفته بود روز 13 آز بده؟

امروز خیلی حالم بد شد فشارم افتاده بود ، رو پا نمیتونستم وایستم ، سردرد داشتم ، صبح حالت تهوع هم داشتم ، رفتم دکتر گفت آزمایش بارداری بده ، صد درصد بارداری ... 😑😑😑 بعد آزمایش دادم بتا ۲.۲ بود 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ کلینیک ناباوری هم همون بالا بود برام دوباره آزمایش نوشت گفت اگه پریود نشدی و همینجوری لک بینی ادامه داشت برو ۲ روز دیگه آزمایش بده ولی گفت بعید میدونم خبری باشه 😔😔😔

حالا این ماه استراحت میکنم ماه دیگه میرم جنین که دارم انتقال میدم ببینم خدا چی میخواد 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
2731
پارسال رفتم  اونجا برای عربالگری دوسه روز بعد نینیو ازدست دادم خاطره خوبی ندارم زنگ زدم صدری وق ...

ای جووونم ایشالله که این نی نی اونقدر دلتو شاد میکنه و قدم خیر داره برات که هیچ خاطره بدی توی ذهنت دیگه جا نمیشه😍😍😍

ببین عزیزم این کاری که بهت میگم بکن مطمئن باش دعام میکنی بعدش..شب که شد ده تا دونه آلوبخارا رو بذار ...

خدا خیرت بده دختر، ان شاالله که نتیجه بگیرم، من کلا شکمم خوب کار نمیکنه، الانم که جنین انتقال دادم با این داروها و آمپولها بدتر شدم، خیلی نگرانم کرد⁦☹️⁩

کار خوبه خُــدا درست کنه  

خانم های خوشگل میشه به منم جواب بدین؟

من ۱۳سیکلم وقته سونو دارم تهران روزی ۴تا استرادیول میخورم از شهرستان میام میخوام بدونم چن روز بعدش احتمال داره انتقال بده دکتر ؟و اینکه من روز ۱۵مجبورم برم چون دکترم ۱۳ام نیس...حالا سوالم اینه در این دو روز استرادیول ها رو ادامه بدم؟

2738
اخههه عزیزم هر سری فقط ۲۵ درصد احتمال موفقیت هست خودتو ناراحت نکن به نظر من زیر بار ای وی اف نرو ۳ ب ...

من جنین دارم گلم ، ولی این ماه گذشته لاپاراسکوپی کردم اصلا نمیدونستم مشکل دارم 

هم اندیمتریوز داشتم ، هم چسبندگی شدید که حتی به روده هامم زده بود ، دیگه اونارو برطرف کردم 

یکی از لوله هام دوچاره سالپکس شدید شده بود که ترشح داشتم بعد از پریودی هام پاک نمیشدم 

اون لوله برداشت برام 

شوهرمم یکم اسپرمش شکلش متفاوت که خیلی با تغذیه بهتر شد خداروشکر 

خواهر خیلی داستانم طولانی تره ولی تا اینجای قضیه دکتر گفت تا قبل انتقال بیا یه لوله امتحان کنیم شاید گرفت 

من حس میکنم مشکلم لانه گزینی ، طبع ام سرده ، باید یه دکتر گیاهی برم 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
سال پیش ذخیره م ۳ و نیم بود.آمپولام گونال و ستروتاید و اچ ام جی بودن.

پس  چرا تعداد تخمک هات کم بوده؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706