2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820462 بازدید | 669171 پست
سلام عزیزم. من یک بار انتقال ناموفق داشتم که شرایط انتقال رو برگه خیلی خوب بود. برای همین دکتر به پی ...

سلام عزیزم

این آزمایشها شرایط خاصی داره ؟

و روز خاصی از سیکل باید داده بشه!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای چرا اینطوری شدی ؟

نمیدونم دلیلش چی بود من قبلا هم ناشتا زدم امپولمو ولی اینجوری نشدم. اول فکر کردم مامانم اشتباهی زده همش میگفتم اشتباه زدی😭هی بهش استرس دادم عذاب وجدان گرفتم از صبح گریه میکنه .بعد زنگ زدن خواهرشوهرم که پرستاره گفت فشارت افتاده پاهاتو بالا بگیر اب قند بخور همین کارو کردم بهتر  شدم .ولی هر چی بگم نمیتونم دردو ترسشو توصیف کنم 

2728
نمیدونم دلیلش چی بود من قبلا هم ناشتا زدم امپولمو ولی اینجوری نشدم. اول فکر کردم مامانم اشتباهی زده ...

ای بابا اره فشارت افتاده بوده آمپول پروزسترون زدی؟ چند هفتته؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
وااااااااااای خدانگذره از سونو اولیه. پدر منو درآورد گفت با دقت ۹۵ درصد این به درد نمیخوره آمپولا رو ...

خییلییی خوشحالم برات عزیزم . خداروشکر

حالا برو این سونو رو بکوبون تو صورت قبلیه . بی وجدان

گلی چرا؟حساسیت به امپول داشتی؟یا شاید دووور ازجونت کرونا بوده

من ۲ماه شده میزنم امپول فک نکنم حساسیت بوده نه کرونا فک نکنم اینقد یهویی نفس ادمو بگیره .من بلافاصله بعداز تزریق اینجوری شدم خیلی هم درد داشت امپولم فک کنم از دردشو همین که معدم خالی بوده یهو اینطور شدم 

2740
نوشین به جون خودم باید یه شیرینی مفصل به بچه های تاپیک بدی. یعنی فکر نکنم کسی بوده باشه که دعات نکرد ...

لی لا جون حس میکنم دعات گیرا هست میشه سرنمازات منو فراموش نکنی وبرام دعا کنی ؟

دعا کن بصلاحم باشه و منم مامان بشم 

زهرا هستم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

الهیی خیر ببینی خواهر 😘😘😘😘😘

ای بابا اره فشارت افتاده بوده آمپول پروزسترون زدی؟ چند هفتته؟

فردا میشم ۱۰ هفته حالا امروز به دستور داروهام نگا کردم میبینم ۶ هفته از ازمایشم گذشته باید تای هفته یک روز در میون بزنم .هماتوم هم دارم نمیدونم تکلیف چیه ب مشاور مرکز پیام دادم جواب نداده هنو فردا میرم دکتر ببینم چی میگه شما هفته چندم قطع کزدین 

مبارکه عزیزم برات صلوات نذر کرده بودم

انشالله بسلامتی

دیدی خدا چقدر مهربونه😍😍

برام منم دعا کن با این حال خوبت تا خدا بهترین راه روبذاره جلوی پام!و پرونده تلاشم بعد پنج سال بسته بشه و فرزندای سالم بزودی نصیبم کنه🙏

لی لا جون حس میکنم دعات گیرا هست میشه سرنمازات منو فراموش نکنی وبرام دعا کنی ؟ دعا کن بصلاحم باشه و ...

فقط میتونم بگم خیلی شرمنده ام میکنی، چشم اگر قابل باشم حتما حتما دعات میکنم زهرای نازنین. من معمولا دعاهام رو مینویسم و معمولا مکتوب هست. همین الان دعایی که میکنم رو میرم می نویسم برات. امیدوارم به حق بزرگی خدا یه سورپرایز بزرگ و قشنگ در انتظارت باشه و همچنین من لایق اینهمه مهر و محبت باشم

و از مامان آینده تبدیل شی به مامان حاضر

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706