2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820531 بازدید | 669179 پست
تعداد و مورفو همسرت رو میشه بهم بگی؟ درمورد تسه و نمونه از اسپرم یا فریز اسپرم نظری نداشتن؟

ما تازه اول راهيم 

نمي دونم بعدا چه تصميمي برامون مي گيرن 

من فعلا قرار شده روز سوم سيكل با جواب آزمايش هام برم ويزيت بشم 

تعدادش خيلي پايين نيست 

ولي سرعت كلاس آ صفر 

مورفو هم يك 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

اومدم کلینیک مام خیلی شلوغه خیلی قبلا خلوت تر بود 😕فکر کنم واسه کرونا کم تر میومدن 

عزیزم دکتر نصر داخل مرکز هستن؟ مطبی بیرون مرکز ندارن؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما تازه اول راهيم  نمي دونم بعدا چه تصميمي برامون مي گيرن  من فعلا قرار شده روز سوم سيكل ...

یکی از بچه های تاپیک، همسرش تعدادش تقریبا خوبه، مورفو صفر هست و ابن سینا میرن. قرار شده اول آز اسپرم بدن اگه خدایی نکرده خوب نبود تسه کنن. قطعا وضعیت همسرت خوب بوده و نیاز ب تسه نداره

خب خداروشکر

موفق باشی انشالله نتیجه دلخواهتون بگیرید. ممنونم از وقتی ک برام گذشتی😘

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
یکی از بچه های تاپیک، همسرش تعدادش تقریبا خوبه، مورفو صفر هست و ابن سینا میرن. قرار شده اول آز اسپرم ...

خواهش مي كنم 

اميدوارم شما هم به خواستتون برسين 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

2728
نه عزیزم تعداد تخمک من بیشتر بوده و تازه اسپرم هم خیلی از شما ضعیف تر بوده برا همین گفت با وجود این ...

استرس کیفیت تخمک هم گرفتم ،نمیدونم چه کار کنم ؟واقعا دیگه بودجه م نمیرسه که بخوام اووابوست هم بگیرم ،عزیزم ما هم میکرو اول تعداد ۵۰۰ هزار و مورفولوژی بین صفر و یک بود،همون روز دوبار ازش نمونه گرفتن ،نمونه اول گفتن خوب نیست

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام به همه دوستان ، من كه نميزنم ماهك جون ، كلا دخترخاله من هر سال واكسن آنفولانزا رو هم خودش و هم ...

اره مام هیچوقت نزدیم شوهرم میگه نمی خواد بزنی 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
چیگار کردی عزیزم از نظر تغذیه؟؟ تسه بیهوشی داره؟بعدش میتونن رانندگی کنن؟؟

من هنوز وارد سیکل نشدم گلم ....اما میدونم بیهوشی نداره وبله فکر کنم رانندگی میکنن

من دوسه ماه این لیست رو انجام دادم 

این لیست کارها ونتایج ازمایشات همسرمه

2738
چیگار کردی عزیزم از نظر تغذیه؟؟ تسه بیهوشی داره؟بعدش میتونن رانندگی کنن؟؟

خط سوم منظورم از ممنون ممنوع هست اشتباه تایپی شد

ونتیجه آخر تعداد شد ۸۶میلیون مورفو ۴ حرکت ۴۰ خداروشکر

اما dfiبالاست 

خیلی مبارکتون باشه عزیزم، ان شاالله که به سلامتی و شادی بغلشون بگیرید،  خیلی خوشحال شدم یادمه و ...

خیلی خیلی متشکرم عزیزم.ممنون از پیام قشنگت.  ان شاالله شما هم به سلامتی بچه تونو بغل بگیرید.

خدایا شکرت  
سلام عزیزم تسه خیلی درد داشت واسه همسرت؟ منم همسرم این شکلی هست ولی ماdfiندادیم نمیدونم بگیم تسه کنن ...

درد داشت.ولی خیلی کم.کلا ترسناک نیست اصلا.من میگم کاش زودتر تسه میکردیم.آزمایش dfiهم نداده بودیم.نتیجه تسه برا ما خیلی خوب بود.توصیه میکنم بهتون.

خدایا شکرت  
عزیزم میشه بگی برای کیفیت تخمکات چیکار کردی؟ ممنونم 

خیلی کارها کردم لیلا جان یه بار هم خلاصه وار نوشتم

فقط مرغ و ماهی و سبزیجات خوردم یعنی نه برنج نه نون نه پاستا هیچی نخوردم لبنیات هم نخوردم 

ظروف پلاستیکی و تفلون رو حذف کردم

پیاده روی روزانه

آب فراوان

طب سوزنی

حذف صد در صد شکر

میوه هم فقط بلوبری و بلک بری خوردم چون هم انتی اکسیدان و فیبروم بالاس هم شکرشون زیاد نیست از هر کدوم فقط ۱۰۰ گرم

البته ایران کم پیدا میشه

حذف لوازم آرایش های غیر ارگانیک حذف مواد شوینده غیر اورگانیک

یه سری هم مولتی ویتامین

البته به نظرم مهمتر از همه تغذیه هست بعد ورزش 

نمیدونم این کارها رو من جواب داده یا نه ولی من چون نزدیک ۴۰ سالمه با توجه به سن و سالم و تعداد تخمکها و جنین فک میکنم جواب داده

البته خیلی خلاصه براتون نوشتم 

سلام خیلی عالیه از سیزد تا نه تا تشکیل شده. من همسرم پارسال مورفو یک بود از 25 تا 8تا تشکیل شد ک کیف ...

ممنون عزیزم

البته از این ۹ تا ۴ تاش به نظر به درد نمیخورن جنین شناس بهم کفت ۵ تاش عالین

دیگه خدا داند

بله عزیزم عوض کردم با دکتر عارفی هستم

2706