2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865733 بازدید | 672362 پست
سلام خانمای گل  من اومدم واسه انتقال با دلهای پاکتون واسم دعاااا کنید  در حقم دعااا کنید ...

طوطیا جونننن سلام دلم روشنه؟ کجا انتقال انجام میشه؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
عزیزم پردینزولون واسه چی میخوری؟ دکترمنم گفته شروع کنم بخورم ازالان روزی یکی, باید خیلی مواظب باشیم ...

برای این هست که سیستم ایمنی بدن رو ضعیف کنه تا رحم جنین رو بپذیره و پس نزنه...

اره باید خیلی مراقب بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای این هست که سیستم ایمنی بدن رو ضعیف کنه تا رحم جنین رو بپذیره و پس نزنه... اره باید خیلی مراقب ...

اهان باشه عزیزم مرسی من فکرکردم من فقط مشکل دارم ازهمونه. 😁😁

شماازکی داری میخوریش?? چندتا؟ 

اخه زینبی جان میترسم عفونت داشته باشم ، کلا شما هم تو هفته های اخر حرکات بچتون کم شده بود یا نه؟

عزیزم عفونت باعث کم شدن حرکت بچه نمیشه نترس 

والا کلا بچه ام همیشه کم حرکت و آروم بود و خوابالو، بر خلاف الان🥴🥴🥴🥴🥴

نمیدونم والا هایپر که نشدم فقط پرسیدم چرا فرش انتقال نمیدین گفت فریز بهتره گفتم کی میشه گفت احتمالا ...

آخه مدل انتقال فریز اغلب*نه همیشه به صورت Long هست که خودش دو سیکل طول میکشه و اینکه بدن بعد از پانکچر خوبه استراحت کنه اگر انتقال فرش نیست همین گلی

و اینکه تا حالا  من ندیدم همچین چیزی رو*البته شاید بوده این مدل انتقال مثل شما ولی من خبر نداشتم *

جدی؟؟ من که دردنداشتم شایدبدمیزنن واست برای من مامانم میزد

واسه منم مامانم میزنه 

بد نمیزنه وقتی سرنگ رو در میاره تازه درد میاد شایدم من خیلی حساسم چون شکمم هم کبود شده با امپولا پوستم حساسه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
سلام بچه ها کسی خبر از نوشین نداره؟؟؟؟

سلام عزیزم خوبی

ممنونم که جویای حالم هستی

لکه بینیم قطع شده شیاف شبارو هم قطع کردم

استراحتم هم نسبی هستش 

حالا باید ۹ هفته تمام برم سونو که ببینه چه خبره

2706