2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822167 بازدید | 669237 پست
عزیزم اصلا نیاز نیست این قدر حرص بخوری، من گفتم اگر دوست داری همون ها رو انجام بده، اگر نه که همش زی ...

باشه عزیزم متاسفانه من همینجوریم همیشه هی حرص وجوش میزنم. 

منم برم بگم بنویسن ببینم هزینه اش چندمیشه عزیزم؟ خداکنه زیادگرون درنیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ستاره جون که واقعا آقایون اکثرشون از اونور بوم میوفتن

اره ولله تعادل ندارند..من‌نمیدونم این همه اینترنت رو جستجو کردم یک نفر ننوشت استراحت مطلق این از کجا استراحت مطلق پیدا کرد خدا میدونه🤔🤔😁

2728
جدی??? خیلی ارزونه که خصوصیم باشه چون اینجاخصوصی ها15تومن میشن.  دیگه مجبور هستم راضیش کنم باق ...

انتقال فقط ۵ تومن حتما با پانکچر مثل همون جا ۱۵ میشه البته من از قیمت پانکچر اصلا اطلاعی ندارم

نه عزیزم دوبار پانکچر نشو پشت هم...بدنت اذیت میشه ..همون یه بارو شو انتقال بده مامان میشی....همسرتم ...

باشه عزیزم ممنون زینب جانم همینوگفتن دعاکن انشالله اینبارنتیجه بگیریم وراحت شیم انشالله. 

خخخ دختردل خجسته داریا همون یدونه بسه. 😁😁

2740
اره میگم خیلی گرونن توت فرنگی خشک230تومن و... منم زمان ای وی اف همش میخورم بایدبخرم.  دوستمون ...

شوخی میکنی؟ توت فرنگی خشک کیلویی 230؟ خب اینجوری که خودمون دستگاه بگیریم خیلی بهتره.  من کلا چون خرید نمیکنم اصلا در جریان قیمت ها نیستم، همه خریدا با همسرمه. من فقط بهش پیام میدم که مثلا فلان چیز رو بخر. فقط چون شنیده بودم میوه خشک گرونه از یه جا پرسیدم دیدم میگن قیمتش اینه. 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ترلا جون میگم شما لک قهوه ای ندادی؟ منم مریض نصرم روز دوازده هستم ولی از دیروز چند بار لک قهوه ای ...

نه عزیزم من لک ندارم ولی اصلا نگران نباش برای لانه گزینی هست حجمش که زیاد نیست؟ برو اینستا دایرکت کن براشون میگن جواب میدن. الان مثبت شدی؟ شما هم دوشنبه انتقال داشتی؟

شوخی میکنی؟ توت فرنگی کیلویی 230؟ خب اینجوری که خودمون دستگاه بگیریم خیلی بهتره.  من کلا چون خر ...

نبخدا شوخی چیه عزیزم, من تازه گرفتم قیمت همرودارم. 

خیلی گرونه خودمون بخربم باهربار150خرج کردنه بهتره راحت میشیم یبارکی. 

سیب100

انبه320

موز270

الوشابلون130

کیوی110

هلو110

شفتالو120

من از پانکچر اومدم 28 تا تخمک داشتم، دل درد دارم خيلي، خانمها چکار کنم دل درد و علائمم برطرف بشه؟؟

امپول چی زدی گلم چند تا تخمک داشتی زخیرت چند بوده کجا انجام دادی ببخش سوالاتم زیاد شد....من دوغ زاد نمک میریختم میخوردم ساکت میکرد دردمو

خدایا میشه به فرشته هام داداش بدی
میوه استوایی کیلویی 190 تومن!! منم اتفاقا باید دستگاهش رو بخرم، گذاشتم جابجا که شدم بخرم اما نمیدونم ...

اگه دستت بازه و شرایط داری از اون مدلایی که سینیش میچرخه بگیر..من سایا دارم راضی هستم ولی سینی ثابته خودت باید هر از گاهی مراقبش باشی تا دما مساوی تقسیم بشه..

سینی چزخون بهتره ولی از نظر برند نمیدونم چی خوبه.