2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
سلام گلم ببخشیدشماکه پشت سرهم پانکچرشدی زیاددرد داشتی؟؟ یاچطوری؟ 

سلام،  نه عزیزم درد خاصی نداشتم، اولین بار فقط دوتا جنین تشکیل شد انتقال دادم چون منفی شدم مجبور شدم برای دومین بار هم پانکچر کنم چون جنین نداشتم،،  هر دوبار هم خیلی معمولی بود البته من خداروشکر هايپر نشدم

توروخدا خانوما منم راهنمایی کنید.... من ۲۵ سالمه ۶ ساله اقدامم. همسرم کاملا سالم. خودم پریود و تخمک ...

سلام عزیزم. خیلی سخته ولی متاسفانه باید صبور باشی تا انشالله نتیجه بگیری کدوم شهری؟

مرکزت رو عوض کن. بچه های تاپیک اکثرا گونال براشون تجویز شده و از چندماه قبل برای کیفیت تخمک قرص میخورن. مثل اوابوست

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها امشب توی یه فروشگاه پوشاک بچه قدم میزدم طرح و مدل لباسا رو میدیدم اشک تو چشام جمع شده بود. چقدر دلم برا خودم و شوهرم و شماها سوخت

آخ ک چقدر حسرت کشیدن سخته

چی شد ک به جای لذت بردن از زندگی متاهلی باید این همه استرس داشته باشیم!!

خودمو از این آرزو خیلی دور دیدم

ای کاش خدا بهمون نظر کنه💔 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
دوستان یه سونوگرافی خوب برای سونو سینه میشناسید؟ مثلا خود ابن سینا یا مام تبحر دارن در سونوی سینه ی ...

سونوگرافی سایه هم خیییلی عالیه متاسفانه ادرس و شماره ندارم ازش فقط ازاد حساب میکنند.

دو تا دکتر داره هردوشون خیلی خوبه و دستگاهشون خییلی جهز..

@زینبی_بابا    @تورک_آنا    سلام عزیزان من متاسفانه میکروم منفی شد و از او ...

برای تخمک اهدایی هیچ اقدام خاصی نیست الا اجازه ی همسر...

اون جنین اهدایی هست که کارهای قانونی و ...داره..

فقط دونرت رو میگن تو تیپ و قیافه خودت انتخاب کن،

معمولا چون اسپرم های قوی رو میگیرن در جریان میکرو بچه به پدر میره و نگرانی نیست از طرفی تو بدن شما و از خون و بدن شما تغذیه میکنه و یک مقاله خوندم تنها ۲۵ درصد امکان داره بچه به صاحب تخمک بره..

سعی کن دونر رو نه شما و نه همسرتون اصلا نبینید به جهات ارامش روحی...

و مساله بعد اینکه چون جنین در رحم شماست از لحاظ قانون و وراثت هیییییچ مشکلی پیش نمیاد..

از دونر هم کلی امضا و قرارداد میگیرند.

برای دکتر من که تخمک اهدای یک پدیده معمولیه و میگه چه فرقی داره تخمک خودت باشه یا کس دیگه ولی اسپرم براش مهمه و تا جایی که بشه این پیشنهاد رو نمیده..

دوستم با تخمک اهدایی باردار شد میگفت خیلی ها میان بچه رو میبینند میگن شبیه خودته..

توکل کن به خدا 

@زینبی_بابا    @تورک_آنا    سلام عزیزان من متاسفانه میکروم منفی شد و از او ...

یک نکته ی دیگر اینکه این مساله رو پیش همسرت خییلی عادی قلمداد کن و خیلی پیشش از قانون و وراثت و ژنتیک حرف نزن چون مردها تلقینی هستند و یکسره بگو تخمک هام تعدادشون این بود جنین هام  حس مالکیت رو قوی تر کن..

و حتما ازمایشات سلامتی و ژنیتیکی رو از دونر بگیرید.

توروخدا خانوما منم راهنمایی کنید.... من ۲۵ سالمه ۶ ساله اقدامم. همسرم کاملا سالم. خودم پریود و تخمک ...

در مورد تخمک اهدایی صفحه ی بعد برا دوستمون توصیح دادم بخون...

عزیزم دخیره تخمکت خیلی کمه..

ازمایشfsh هم دادی؟ شاید کیفیت تخمکت پایینه..

زودتر برو پیش یک دکتر خوب و دوباره پانکچر شو شاید این بار تخمکهای خوب داشته باشی 

ولی اگه نبود برای تخمک اهدایی اصلا سخت نگیر و تسلیم شو اصصلا چیز مهمی نیست برخی زوجها مجبور به جنین و یا رحم اجاره ایی میشن..

خدا رو شکر کن رحم ات توانایی پرورش بچه رو داره و میتونی تجربه ی بارداری داشته باشی..

کلا زمان رو برای بچه دار شدن از دست نده چه با تخمک خودت و چه با اهدایی...

تاحدودیشوپیداکردم گلم امایک مقداریش مونده دعاکن پیداکنم. ولی هزینه اش زیادشد دیگه تاالان1450

اره میدونم خیلی زیاده ولی چه میشه کرد ایشالا نینیتو زود بغل بگیری همه اینا خاطره بشه برات عزیزم 😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
اره میدونم خیلی زیاده ولی چه میشه کرد ایشالا نینیتو زود بغل بگیری همه اینا خاطره بشه برات عزیزم 😍

ممنون عزیزم صبحت بخیر باشه. انشالله واسه هممون 

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

سلام،  نه عزیزم درد خاصی نداشتم، اولین بار فقط دوتا جنین تشکیل شد انتقال دادم چون منفی شدم مجبو ...

خداروشکرگلم انشالله که بزودی کوچولوتوبغل بگیری, التماس دعا منم میخوام اینباراینجورشه کارشما رو بکنم وبازم برم توسیکل

2706