2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
وای چقدر گرون. من انقدر درست کردم که فریز کردم، موز، آلوشابلون،خرمالو،هلو،شلیل،هلوانجیری،آلبالو با ه ...

اره بابا خیلی میخرم لازم شدبخرم مارک شماچیه؟ چندساعت میمونن خشک شن؟ مثلا الوشابلون کیلوش130تومنه. 🤐🤐

توروخدا خانوما منم راهنمایی کنید....

من ۲۵ سالمه ۶ ساله اقدامم. همسرم کاملا سالم. خودم پریود و تخمکگذاری سروقت ولی ذخیره تخمدانم پایینه ۰/۶

ماه پیش رفتم سیکل آی وی اف. ۶ تا فولیکول خوب تو سونوها بود هربار. ولی روز تخمک کشی فقط ۲ تا فولیکول بود که یکیش خالی بود و یکیش تخمک داشت که اونم جنین نشد!

من پرسیدم بقیه ی فولی هایی که تو سونو دیده میشد چیشدن؟ ولی دکترم جواب درستی نداد. خودم فکر میکنم تخمک کشی رو دیر انجام دادن. چون مرکز دولتی هست و شلوغه. هاش سی جی رو ۱۲ شب زدم و پس فردا ساعت ۱ و نیم ظهر بردنم اتاق عمل برای تخمک کشی.

داروهام فقط و فقط ۴۹ تا هاش ام جی بود. اینجا دوستان میگفتن باید امپول میداد برای جلوگیری از آزادسازی تخمک ها قبل از تخمک کشی. ولی نداده بود.

خلاصه الان داغونم نمیدونم چه کنم. با اهدایی نمیتونم کنار بیام

درمان با طب سنتی و اینا هم کم و بیش انجام دادم.

میگن زالو درمانی و طب سوزنی و کم کردن وزن هم مفیده. واقعا نمیدونم چیکار کنم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چطور دو بار انتقال دادی و یک بسته دیگه داری؟ مگه نه شانزده تا جنین داشتی؟ پس بسته ها چندتایی بود ...

دفعه اول دو تا بسته باز کردند تا بلاست بشه

بخاطر بلاست شدن بعضی جنینها از بین میرن

این بسته اخر هم ریسک داره اگر بخوان بلاست کنن

2731

@زینبی_بابا    

سلام به نظرتون برای این ازمایش اسپرین بایدقطع کنم یانه شرایط خاصی برای این هزمایش هست به جزناشتا بودن یادم رفت بپرسم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 
چه پرتلاش بودی عزیزم تلاشتو منوبه وجداورده که منم دست برندارم وشوهرموراضی کنم ادامه بدیم تااخرش. نصر ...

عزیزم حتما راضیش کن مطمئن باش به خواستت می رسی. بله نصر خصوصیه برای انتقال ۳۵۰۰ گرفت به غیر از داروها و ویزیت و سونو که اونا جدا هستن. در کل حدود ۵ میشه

خب چرا وقتی ۷ تا جنین داشتی رفتی اهدایی عزیزم ؟؟ دکتر نصر بهتون گفتن اهدایی بگیری؟ ذخیرتون چند هستش؟

ذخیرم ۱،۶ هست اما چون هم ۷ تا رو انتقال داده بودم و دیگه جنینی نداشتم و هم وقتی دکتر گفت با اهدایی شانست بیشتره دیگه اهدایی گرفتم

2706