2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822134 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم خییییییلی مبارکه  انشاالله بسلامتی فارغ بشی  گلم مشکل شما از اول چی بوده؟ازاسپر ...

مرسی عزیزم برای ما اسپرم و تخمک هیچ مشکلی نداشتن ولی متاسفانه تا امروز نشده بود بعد تخمک اهدایی گرفتم چون دکتر گفت شانس مثبتی بالا میره الانم خیلی خیلی راضیم که  تخمک اهدایی گرفتم حتی اگه لازم بود جنین اهدایی می گرفتم چون به نظرم با تخمک خودم هیچ فرق نداره و از خدا ممنونم که اینبار لطفش شامل حالم شد. به کسی هم نگفتیم چون کاملا خصوصیه واصلا و ابدا به کسی ریطی نداره 🙃🙃

2728
من با گفتن مخالفم اما خودم دلم طاقت ندارم که نگم حتما میگم به خانواده خودم وهمسرم 

حتی ای وی اف هم فقط من و شوهرم می دونیم به کسی چیزی نگفتیم چه برسه به چیزای دیگه. تو این مدت هم که ازدواج کردم کسی جرات نداشت بپرسه چرا بچه دار نمیشین همچین آدم جدی هستم 🤣🤣🤣 اخه وقتی بقیه خانواده کاری از دستشون بر نمیاد برای چی فکرشونو درگیر کنم کلا حوصله توضیح برای کسی ندارم

مرسی عزیزم برای ما اسپرم و تخمک هیچ مشکلی نداشتن ولی متاسفانه تا امروز نشده بود بعد تخمک اهدایی گرفت ...

عزیزم چرا تخمک اهدایی گرفتی ؟ چند سالتونه ،؟ دکتر بهت پیشنهاد داد؟

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
مرسی ممنون من دکتر اولم عارفی بود که متاسفانه خیلی خیلی منو علاف کرد و کلی هزینه کردم باهاش و نتیجه ...

عزیز دلم بهت تبریک میگم انشاالله بارداری راحتی داشته باشی

میشه دوستی منو بپذیری؟

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
منم امروز ۱۱همین روز اما میترسم بی بی چک بزنم منفی باشه لخوره تو ذوقم😩😩🥺ای کاش همه مطمئن بودیم مث ...

شمابودین که یدونه بلاست انتقال دادین

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 
2740
تو همون مرکز بغل دستی هام سونو شدم دکتر من سونو نکرد.اولش متوجه نشدم بعد فهمیدم فقط من سونو نشدم به ...

خانمی منم سونونشدم ودوقلوباردارشدم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 
عزیزم چرا تخمک اهدایی گرفتی ؟ چند سالتونه ،؟ دکتر بهت پیشنهاد داد؟

فقط و فقط سن. الان ۴۱ سالمه به خاطر همین اهدایی گرفتم. اگر از اول با دکتر خوب بودم این همه سال وقتم از بین نمیرفت

مرسی انشاالله،،،شنبه انتقال دارم من بهمن پانکچر کردم هایپر شدم...

ببخشید منظورم انتقال بود☺️☺️

ان شاالله به سلامتی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
مرسی عزیزم برای ما اسپرم و تخمک هیچ مشکلی نداشتن ولی متاسفانه تا امروز نشده بود بعد تخمک اهدایی گرفت ...

انشاالله بهههههترینها برای خودت همسرت ونی نی تو دلت رقم بخوره💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

دوستان من جمعه وقت پانکچر دارم و امشبم سه تا زیر جلدی تو بازو داشتم قبلشم ۱۶تا گونال اف ۷۵مصرف کردم ...

@زینبی-بابا،دوستان دیگه 

کسی نمیدونست کنک کنه 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c