2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822449 بازدید | 669246 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چند تا تخمک داشتی ؟؟  دوباره پانکچر میکنی؟؟؟

۳تاداشتم که تاپانکچر ازادشده بود

نه طبیعی اقدام میکنم

کلامم بیفته مطب این دکترانمیرم سینم دردمیکنه

خدایابه امیدخودت🌺
2731
آره گلم چرا نباشه؟؟!!! اتفاقا احتمال بارداری بعد از پانکچر میره بالا کم نبودن دوستانی که جنین فریز ...

اخه به خاطرپانکچر دوغ وماست زیادخوردم میگن برارژیم تعیین جنسیت نباید لبنیات خوردبدن اسیدی میشه نمیدونم این ماه اقدام کنم یابزارم ماه بعد

زینبی جون خیلی ماهی که بابچه کوچیک جواب همه رومیدی ممنون🌹🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
من پنجشنبه پانکچرم بود که ۱۵ تا تخمک داشتم. شنبه قرار شد تماس بگیرم ببینم چندتا نی نی دارم. گفت یکشن ...

نوشین جون کجا پانکچر شدی؟

بعدش اذیت نشدی من تا حالا اتاق عمل نرفتم بیهوشم نشدم خیلی میترسممممم

بمن تا روز۷ام سیکلم سینال داده.بعدش چیمیشه؟شما ای وی اف کردی؟

بعدش باز سونو میشی روز هفتم یا هشتمت...باز بهت آمپول میده ..باز یه سونو دیگه داری روز ده یا یازده یا دوازده پریودی ..دیگه اونموقع بهت نوبت عمل میده ..

آره عزیزم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها جون من باید از دیروز آمپول ها ام جی میزدم ولی دچار مسمومیت شدید شدم اوضاعم خیلی خراب بود نشد بزنم امروز زدم،یعنی مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

۸تا داده دکتر که روزی ۴تا باهم بزنم دیروز و امروز ،که من امروز ردم و فردا بزنم

2740
چشمت بی بلا عزیزم 😍 😍 😍 😍  دقیقا منم هر بار از جلو رویان رد می‌شدیم بهشون سلام میکردم، الا ...

منم دلم پیششون مونده.همش به شوخی به همسرم میگم باید ۸ تا اسم انتخاب کنیم  

خدایا شکرت  
اول از همه سعی کن کاری کنی از آخرین روزهای دونفره نهایت لذت رو ببری که دیگه بعدش چیزی تو دلتون نمونه ...

زینب جان پاراگراف اولت خیلی قشنگ بود.( آخرین روزهای دونفره)خدایا کی میرسه اون لحظه که بچه مون کنارمون باشه؟  

من شیر رو با عسل دوس دارم.البته خیلی وقته نخوردم.ان شاالله میزارم تو برنامه.اووکادو هم والا سیکل قبلی ، قبل از پانکچر بارها با همسرم خریدیم و خوردیم.چون نتیجه ای نگرفتیم از چشمم افتاد.ایندفعه یه بارم نخوردیم.

بقیه مواردو هم تو این سیکل خیلی رعایت کردم.ولی بعد پانکچر باز گذاشتمشون کنار.ان شاالله شروع میکنم.

یه سوال دارم.از الان اگه نشاسته و فرنی و شیر سویا بخورم میتونه اثر مثبتی داشته باشه؟

خدایا شکرت  
۳تاداشتم که تاپانکچر ازادشده بود نه طبیعی اقدام میکنم کلامم بیفته مطب این دکترانمیرم سینم دردمیکنه

ای وااای به دکترت چیزی نگفتی؟؟

نگفت چرا اینطوری شده؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
2706