2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827239 بازدید | 669504 پست
انقدرگریه کردم حالم بدشد اونجا دکترمم رفت پانکچر بعدی چهارتاپانکچرداشت منم اشکام میرفت همینطور الانم ...

وااای عزیزم خییلی متاسف شدم😣

امیدوارم این ماه به طور طبیعی باردار بشی و اون شادی جبران غم و اشکهای امروزت بشه 🤲⚘⚘

انقدرگریه کردم حالم بدشد اونجا دکترمم رفت پانکچر بعدی چهارتاپانکچرداشت منم اشکام میرفت همینطور الانم ...

الهی بمیرم برا حالت

به خودت مسلط باش سعی کن خیلی این حس رو جذب خودت نکن که دوباره بتونی با انگیزه ادامه بدی

بدتر از همه این جوابگو نبودنشونه که روشن نمیکنن قضیه چی بوده😥

منم یه روز حال امروز تو رو کشیدم خیلی خیلی سخته🌸💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو شوکم چه برسه ب خودت  بخدا همین کوتاه اومدن ما اونارو بی مسئولیت کرده اگه خودتو همسرت می ...

منم همینطور شد که از ابن سینا با اون دکتر بی مسئولیتش سهیلا انصاری، اومدم بیرون

حتی یک کلمه نگفت چی شده

سارای عزیز از کجا فهمیدی آزاد شده مطمئنا اینا چیزی رو به کسی نمیگن دکتر یا پرسنل گفتن آزاد شده؟ یا ...

پرستارگفت قبلا ازادشده 

اخه مگه میشه فولی که دوروزقبل ۱۶بود یهو نیست بشه ازادمیشه دیگه

خدایابه امیدخودت🌺
2742
الهی بمیرم برا حالت به خودت مسلط باش سعی کن خیلی این حس رو جذب خودت نکن که دوباره بتونی با انگیزه ا ...

ممنون عزیزم

ذخیرت چندبود؟پانکچرشدی بعدگفتن تخمک نیست؟دکترت کی بود؟

خدایابه امیدخودت🌺
بنده خدا سارا این همه زحمت کشید موقع پذیرش روز پانکچر انقدر پرسنل بد عمل کردن متاسفانه دیر شده بود و ...

سلام نوشين جان خوبي 

پانکچر شدي بسلامتي

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2740
منم پیش دکتر عارفی میرم، فکر میکنم مطب و بیمارستان فرقی نکنه جز اینکه مطبش بی نهایت معطلی داره.

اعععععع دکتر خوبیه ولی خیلی حوصله نداره ولی تو کارش میگن حاذق هست

شما هم میخواین ای وی اف کنین؟

نه نداده بود توروخداببخشید اصلا بهش فکرنکنید بالاخره همه عملا مثبت ومنفی داره  من نمیخواستم ب ...

ممنون که با همه غصه ات گفتی

ان شا الله بزودی ذوق و شادیت رو هم بیای و با عجله بلند بلند بگی

ممنون عزیزم ذخیرت چندبود؟پانکچرشدی بعدگفتن تخمک نیست؟دکترت کی بود؟

من ذخیره ام ۱/۲ بود 

موقع سونو هم گفت فولیکول داری و خوبه

اما روز پانکچر هیچ

بیمارستان ابن سینا بودم

دکتر بی مسئولیت هم سهیلا انصاری بود

بعد هم با پرویی گفت برو طبیعی اقدام کن و دیگه حرفی نزد

اعععععع دکتر خوبیه ولی خیلی حوصله نداره ولی تو کارش میگن حاذق هست شما هم میخواین ای وی اف کنین؟

آره من برای ای وی اف پیشش میرم

از ترس تجربه قبل گفتم مطب زیر نظر خودش باشم خیالم راحت تره

الان میری مطب عارفی؟بیمارستان بهمن میخوای انجام بدی؟ازش راضی؟

تا اینجا که بنظرم بد نبوده ولی باید نتیجه رو دید که نظر داد

مریضاش راضی ان

البته شاکی ام طبیعتا داره که میگفتن داروی یکسان به همه میده و بما نساخته

چه میدونم والا موقع پدیرش که کلی دیرشد کارامون طوری که میگفتن نمونه نگیربیابرو همسرت خودش نمونه بگیر ...

اي واي چقدر ناراحت كننده. نمونه همسرت و چرا تو وايسادي تو ميرفتي اون خودش نمونه ميداد؟ واسه همه همين كار رو ميكنن آخه خانوما ميرن اتاق عمل همسراشون ميرن نمونه ميدن. چقدر دير فرستادنت داخل همون موقع بهشون يه چيزي ميگفتي.آره برو حتما مطبش بهش بگو اين اتفاق افتاده و اگر تخمكي نبود چرا پانكچر شدم، چرا بيهوشي خوردم.بهش بگو من الان از دست بيمارستان آبان شاكيم و شايد همسرم شكايت كنه از دستشون سهل انگاري كردن. 

ولي اتفاقا من چند دفعه اي كه رفتم خيلي حواسشون به پانكچريا بوده خيلي زياد ازشون خيلي ميپرسيد كي آمپول زدي كه سر موقع بفرستنشون داخل. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2706