2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824451 بازدید | 669354 پست
میدونم گلم منم میخوام با میکرو تعیین جنسیت کنم اخه میگن باید قبل از شروع درمان گرمیجات و ....بخورین ...

عزیزم برای آماده شدن بدن حفظ تعادل غذایی مهمترین اصل هست یعنی اگر خودتون طبع گرم دارین دیگه نباید تو مصرف گرمیجات زیاده روی کنین 

یعنی هر روز تمام قسمت های هرم غذایی رو به همون میزان توصیه شده در برنامه غذایی تون بگنجونید، یعنی نصف مواد خورده شده در طول روز باید میوه و سبزیجات باشه 

مصرف مایعات به اندازه کافی طوری که رنگ ادرار روشن باشه 

یعنی همسرتون لباس زیر تنگ نپوشن و پیاده روی جزو برنامه روزانه تون باشه تا حد امکان و بیضه ها رو خنک نگه دارن 

فعلا اینا به ذهنم میرسه عزیزم، ولی برای بالا رفتن شانس پسر هنوز در هیچ رفرنس معتبری چیزی ندیدم خصوصا برای میکرو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس من بنظرتون چکار کنم؟  اخه این دکتر به من گفته آسپرین و انوکسا رو تا ۳۶ هفته باید ادامه بدم، ...

عزیزم تو اطلاعات دارویی خوندم و نظر دکتر مشفقی پریناتولوژیست رویان هم همین بود، کلا آسپرين و ژلوفن در سه ماهه سوم نباید مصرف بشن

پروژسترون برای چی گلم؟؟ مگه طول سرویکس کوتاه داشتی؟؟ حالا خیلی نگران پروژسترون نیستم، اون آسپرين رو حتما از دکتر دیگه پیگیری کن

عزیزم تو اطلاعات دارویی خوندم و نظر دکتر مشفقی پریناتولوژیست رویان هم همین بود، کلا آسپرين و ژلوفن د ...

زینبی جان ،به منم گفته تا اخر شبی یه شیاف بذارم ،شرایطمم خداروشکر خیلی خوبه ولی گفت چون ای وی افی هستی بهتره استفاده کنی

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2731
زینبی جان ،به منم گفته تا اخر شبی یه شیاف بذارم ،شرایطمم خداروشکر خیلی خوبه ولی گفت چون ای وی افی هس ...

عزیزم مرسی 😘😘😘😘

آره منم نگران اون شیاف نیستم، بود و نبودش صرفا به خاطر ivf فرقی نداره، اما آسپرين تو سه ماهه سوم اصلا نباید ادامه پیدا کنه🤔🤔🤔🤔

عزیزم مرسی 😘😘😘😘 آره منم نگران اون شیاف نیستم، بود و نبودش صرفا به خاطر ivf فرقی نداره، اما آسپر ...

فداتشم😘 من دو هفته دیگه نوبت دارم ممنون که گفتی ،حتما آسپرین رو ازش میپرسم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2738
🥴🥴🥴🥴🥴 عزیزم هییییییییییچ کدوم از حرفاش سندیت نداره  استراحت مطلق در علم نوین پزشکی حذذذذذ ...

زینب جان.من پانکچر شدم و حاصلش ۱۲ تا تخمک بود.دو سه روز دیگه تماس میگیرم ببینم چند تا جنین تشکیل شده.امیدوارم تعداد جنین های با کیفیت هم زیاد باشه ان شاالله.فقط بهم گفتن این ماه انتقال نمیدیم.در این جور مواقع چند دوره صبر میکنن؟

خدایا شکرت  
زینب جان.من پانکچر شدم و حاصلش ۱۲ تا تخمک بود.دو سه روز دیگه تماس میگیرم ببینم چند تا جنین تشکیل شده ...

ملیکا جان سلام کی پانکچر شدین ؟ به سلامتی ایشالا کلی نی نی سالم و قوی و خوشگل داشته باشی. چندتا فولی داشتی که ۱۲ تا تخمک گرفتن؟

همه میگن چندبار میکرو کردن جواب گرفتن یعنی من دفعه اولم هست جواب نمیگیرم؟

عزیز دلم اصلا نگران نباش ما قدم تو این راه گذاشتیم و باید تا آخر قوی و با اراده باشیم. خیلیا هم با دفعه اول جواب گرفتن شکر خدا نیمه پر لیوان رو ببین

2706