2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829060 بازدید | 669683 پست

چقد پیاماتون تخصصیه من سر در نمیارم😑

میشه ۴قلو بیارم ؟😥خیلی بچه دوسدارم.امکانش هست؟

چجوریه؟خیلی سخته؟خودم مشکلی ندارم.نمیدونم با مپولا و اینا چندتا فولی داشته باشم.شوهرم ضعیفه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

@زینبی_بابا   دوستان عزیزم 

ممکنه منو راهنمایی کنید؟من خداروشکر یه دختر دارم ...برا تعیین جنسیت رفتم ابن سینا ...خداروشکر خودم مسکل نداشتم ولی شوهرم مورفولوژی و تحرک کلاس ا صفر!دکتراراسته بعد از دیدن از همسرم فرستاد پروسسینگ ....تو جواب پروسسینگ مورفو هنون صفر بود ولی تحرک کلاس ا شده بود ۵ درصد😔دکتر گف احتمال تعیین جنسیت پسر برا شما ۵ درصده😔

اینجا کسی هس با مورفو صفر با میکرو جواب گرفته باشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید .

روز۷پریم نمیدونم سیکلمو کنسل کنم یابرم داروخونه داروبگیرم براادامه  نشستم جلوی مطب گیج ومنگم ...

عزیزم من که گونا زدم تازه اونم ۳۰۰ واحدی که به چه بدبختی پیداکردم تواون سرمای زمستون شرق وغرب وشمال وجنوب تهران میرفتم اخرشم کلا ۸تاتخمک شد البته توسونو گفته بودن ۵تا شد ۸تا به نظرم ادامه بده پانکچر کن دوباره برو توسیکل مثل من نشی خدایی نکرده 

2742
۱۲ روز از من گذشت اولش میگفتم چطور میخوام ۱۴ روز تحمل کنم اما گذشت این ۳ روز باقی مونده انگار نمیگذر ...

من صبح آزمايش دارم امروز به اندازه ٢ هفته گذشت

خدا بزرگتر از مشكلات من است هنوز به معجزه نياز دارم
من صبح آزمايش دارم امروز به اندازه ٢ هفته گذشت

ان شاالله ک مثبت میشه عزیزم😘

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2740
هفته ی دوم دیر میگذره کلا بعضی وقتا دل درد پری، سینه هامم درد میکنه امروزم چندبار واژنم تیر کشید، ع ...

ان شاالله مامانی عزیزم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
انشاالله این بار کلی جنین تپل مپل برات تشکیل بشه  اون یه دونه جنینو انتقال ندادی؟ منم سینال د ...

ممنون عزیزم همینطور شما.

ن عزیزم انتقال ندادم نخواستم ریسک کنم 

من هفته پیش رفتم ک سیکل رو شروع کنم دکتر بهونه اورد ازمایشامو تکرار کرد 🙁 با اینک ماه قبل کلی پیاده روی و اووبوست و رویال ژل و کیوتن خوردم کاملاااا اماده بودم اما قبول نکردن و این ماهم باید صبر کنم

سلام مامانی های اینده شبتون بخیر.من از پیش خودم یه سری قرص های تقویتی برای خودمو همسرم خریدم 

برای خودم فولیک اسید میخورد روزی یدونه ویتامین e و یدونه زینک پلاس و هفته ای یدونه ویتامین D

برای همسرم روزی یدونه فولیک اسید یدونه ویتامین e+زینک پلاس+سلن پلاس و هفته ای یدونه ویتامین D

هرروزم قرص جوشان ویتامین c میخوریم 

بنظرتون اینا همه ضرر ندارن اشکالی نداره چون اکثرشون داریم از پیش خودمون گرفتیم

روز۷پریم نمیدونم سیکلمو کنسل کنم یابرم داروخونه داروبگیرم براادامه  نشستم جلوی مطب گیج ومنگم ...

عزیزم بعید میدونم برای روز 7 سیکل بد باشه، ضخامت که خوبه 

تعداد فولیکول ها فقط کمه که باید ببینی باز جواب میده یا نه 

2706