2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849588 بازدید | 671070 پست
ممنون گلم🌹🌹🌹🌹

سارا جون سعی کن گونال پیدا کنی اون عالیه البته اصلشو ایشالله که تا روز پانکچر کلی تخمک باکیفیت داشته باشی

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ذخیره 6 خوشحالی داره نه اعصاب خوردی😃😃😃😃 خیلی عالی به داروهای میکرو هم جواب میده

اخه قبلا۳بوده الان شده این واسه همین😂من ای وی تف میخام برم این ماه حالا ب شدت دارم گرمی میخورم رعایت میکنم

خدایااا هزارن هزار مرتبه شکرت بخاطر معجزه ت😍🙏🏻
خانوما خواهش میکنم جواب منم بدین من تو سیکل آی یو آی هستم پریروز تو سونو سه تا فولی داشتم ۱۳و۲۱و۲۲ ...

لیانا جان میشه اینو بخونی راهنماییم کنی  

2731
سلام عزیزم ان شاءالله به سلامتی نگران نباش منم همین کارما استفاده کردم تو سونو گفت پنج تا فولی ولی ...

الهی 

ممنون ازدلگرمیت یعنی همه روکارمازدی؟

خدادوستای مهربونی روبرام رسوند والا تاروزپانکچر باید سه ضرب سینه میزدم😖

خدایابه امیدخودت🌺
بله امکانش هست  به من گفتن ۸ مرکز باش من ۷ اونجا بودم به منشی گفتم بزن به دکتر بگو ۸ باید اینج ...

خدا ازش نگزره اخه هرچی سوال میکردیم جوابای الکی میداد اصلا وقتی رفتم پیشه یه دکتره دیگه مغزش سوت کشید گفتم از ۱۵ فولی شده دو تا جنین تازه فقط ۱۵ نوشته بغلش زده پر یعنی بیشترم بوده اخه ما هیچ مشکلی هم نداریم

خدایا میشه به فرشته هام داداش بدی
سارا جون سعی کن گونال پیدا کنی اون عالیه البته اصلشو ایشالله که تا روز پانکچر کلی تخمک باکیفیت داشته ...

قبلیاروکارمازدم یهوگونال بزنم ایرادنداره؟

خدایابه امیدخودت🌺
قبلیاروکارمازدم یهوگونال بزنم ایرادنداره؟

فکر نکنم ایرادی داشته باشه باز از خانومای باتجربه تر بپرس حتما کمکت میکنن

عزیزدلم من الان دیدم ۷۰۰ پول دارو دادی اگه دلت راضی میشه همینارو استفاده کن انشالله که نتیجه بگیری

داروهاتون قبلش چیا بود؟ با ذخیره چند عزیزم؟؟؟  حتما بیشتر میشه نگران نباش عزیزم

فقط آمپول النوا زده بودم.اندازه فولیکول خوب بود اما تعداد کم بود.ذخیره ام۱.۵هست عزیزم

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
این سری تو مرکز مام هر خانمی میدیدم میگفتم حتما بچه ها نی نی سایتن😅 موبایل به دست این تو با هم حرف ...

منم همینطور 😅😅😅😅😅😅😅😅😅ر

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
یه سری کارها رو که دکترای تهران میگن تو شیراز نمیگن. مثلا پرهیزهای غذایی و دوری از شوینده های شیمیای ...

من سه سال پیش با پروفسور البرزی شروع کردم که دوبار هم باهاشون انتقال دادم دفعه دوم مثبت شدم و واقعا راضی بودم. درسته منم مثل بقیه مریضهاشون با اخلاقشون مشکل داشتم🙄 اما تخصصشون حرف نداره. بعد از مثبت شدن منو ارجاع دادن به دکتر شمالی برای مراقبت های بارداری. چون دوران بارداری و دو سال بعد از زایمان تحت نظر دکتر شمالی بودم و بسیاااار از تخصص و اخلاقشون راضی بودم و میدیدم که چقدر با دلسوزی و حرفه ای کار می‌کنن و آمار مثبت هاشون هم بالاست با اصرار خودم دو تا جنین باقیمونده رو بیست روز پیش با ایشون انتقال دادم (البته برای بچه دوم 😅) که خدا رو شکر این انتقال هم مثبت شد.