2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819891 بازدید | 669154 پست
سارا جون  تو تعیین جنسیت خیلی از جنین ها از بین میرن تازه بازم مشخص نیست که پسر داخلش هست ...

یعنی ممکنه اضافه بشه؟اخه اینااندازشون یازده وچهارده هست دیگه چطوری فولی میخواداضافه بشه

همسرم سالمه طبعشم گرمه 

اگه تخمکام پوچ نباشن مطمعنم توش پسرهست البته اگه خداجونم بخوادوقسمتم کنه فقط این پوچ نمیدونم چیه دکترم گفت اگه پوچ نباشه 

دلیل پوچ بودن تخمک چی هست؟

خدایابه امیدخودت🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله به مرادت میرسی کی به سلامتی امپولاتو شروع میکنی؟

من یه کیست ۲ سانتی دارم گفت  از ماه دیگه شروع کن دارو بزن 

خودم کلی استرس دارم نتیجه چی میشه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
عزیزم منم شیرازم. حداقل با سه یا چهار دکتر زنان که تخصص نازایی دارن آشنایی دارم که همگی از بهتر ...

یه سری کارها رو که دکترای تهران میگن تو شیراز نمیگن. مثلا پرهیزهای غذایی و دوری از شوینده های شیمیایی و محصولات کارخونه ای. مکملم یا نمیدن یا نهایت یکی دو مورد. من پیش دکترای خوبی رفتم. مددی که پیش رستمی بوده یه مدت و عمویی که استاده و شناخته شده هست. لابد شما مشکل خاصی نداشتی. پیش کی رفتی؟

2728
یعنی ممکنه اضافه بشه؟اخه اینااندازشون یازده وچهارده هست دیگه چطوری فولی میخواداضافه بشه همسرم سالمه ...

دارو چیا مصرف کردی این تعداد فولی شد؟؟؟ 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2740
یعنی ممکنه اضافه بشه؟اخه اینااندازشون یازده وچهارده هست دیگه چطوری فولی میخواداضافه بشه همسرم سالمه ...

یعنی تخمک بی کیفیت که قابلیت باروری نداره 

اره احتمالش هست شاید تا اون موقع شد ۶ تا بازم میگم شاید 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
یعنی جلوی مطب رونیمکت نشستم انقدرحالم بدبودمیخواستم زاربزنم😔😔😔😔 اخه این چه داروهایی که به من دا ...

مگه همسرت میخواد پانکچر بشه که خیلی راحت میگه پانکچر دوم 😶😶

میدونی چقدر عوارض داره تو اینده عزیزم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نوشین جان من تومسیربودم بااسنپ اومدم توخونه پیاماتودیدم.تورفتی سونو چی شد؟گونال پیداکردی؟

سلام عزیزم بله رفتم ولنجک خریدم . تا الان دنبال ستروتاید بودم که اونم تازه پیدا کردم.گفت ۱۰ تا تو تخمدان راست حدود ۴ تا هم تو تخمدان چپ داری اندازه هاش بین ۱۰ تا ۱۲ هستش. گفت پلی کیستیک ها یا به دارو جواب نمیدن یا اگر بدن نتیجه اش خوب میشه. اصلا امید نداشتم به آمپول سینال. ذخیره من رو ۱۶ بود دکتر گفت وضعت خرابه.الان ۸ تا دیگه آمپول داد که شبی دوتا بزنم شنبه صبح هم ستروتاید باید بزنم. یکشنبه گفت بیا بیمارستان سونو کنم اگر خوب بود وقت پانکچر بدم.حالا میترسم نکنه یک وقت آزاد بشن جلوتر؟ یا اینکه نکنه پوچ باشن زحمتا به هدر بره

2706