2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819937 بازدید | 669157 پست
خب نمیشه به دکتر بگی درمان رو با گونال ادامه بده؟

گونال پیدانمیشه😖😖😖میگه میخوای سیکل وکنسل کن برادوره بعدتاگونال بیاد ولی ازدلم نیومد اومدم داروبگیرم 

شمارفتی سونو؟

خدایابه امیدخودت🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم رژیم بدون کلسترول یعنی مثلا گوشت بدون هیچ چربی، یا عدم مصرف تخم مرغ یا مصرف نکردن میگو در کل یع ...

وای من کلا مصرف گوشت قرمزم همیشه خدا کم بوده.  الان شوهرم تست گذاشته برام میگه مجموعا کلسترولت نرمال بوده. البته تفکیک شدش رو هنوز انجام نداده. چیکار کنم یعنی؟ من روغن دمبه قبلا درست کرده بودم تو یخچال نگه داشتم سراغشم نمیرم بیشتر برای شوهرم بود. یعنی بخورم؟   برای تخمک بد نیست؟

2738
گلم میدونی چیه هرم تغذیه رو دیدی، بیشترین سهم نان و غلات هست و بعد سبزیجات و میوه، بعد گوشت و پروتئی ...

آره گلم ممنونتم. مغزا و دانه های مفید مثل تخم کتون کینوا سیاه دونه کنجد میخورم میوه و سالاد و ماهی و تخم مرغم میخورم. لبنیات محلی آره چون پاستوریزه نمیشه خطر وجود باکتری تب مالت یعنی بروسلا رو داره. خطرات دیگش چیاست؟ 

راستی من مشکل مزاجی اصلا نداشتم این مدت خیلیم سبک شدم با این رعایتای تغذیه ای. حتی دیگه ذره ای نفخ ندارم

ببخشید شما امپول چی زدیدبرایه پانچکر

من تا دیشب ۱۰ تا سینال زدم عزیزم : 

روز سوم ۳ پودر ۲ آب

روز چهارم ۳ پودر ۲ آب

روز پنجم ۲ پودر ۲ آب

روز ششم ۲ پودر ۲ آب

از امشب دارو دارم دوباره تا شنبه ، دکتر گفت یکشنبه بیا بیمارستان که وقت پانکچر بدم. التماس دعا

ناشتا ژل رویال ، یک قاشق کنجد و یک قاشق سیاه دانه و عسل میخورم

تعداد خیلی راحت مال بعضی آقایون میره بالا مال همسر کن ۲میلیون بود بدون دارو با رژیم غذایی خداروشکر ...

😳😳واقعا؟چجوری؟من شوهرم دارو میخورد.بادوم زمینی و گردو و عسل طبیعی و شیر موز مدام میدادم بخوره.فقط دو میلیون بیشتر شد.شد ۶ میلیون

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
الهی عزیزم 😢 😢 😢 چه قدر اذیت شدی دقیقا مصرف شیرینجات مصنوعی در بعضی افراد قارچ کاندیدا رو مستعد ...

آره هنوزم سر جاشه. نه واللا اهل شیرینیجات خوردنم نبودم فقط برای صبحونه عسل یا مربا میخوردم, بقیه روزم از چیزای شیرین خبری نبود و خیلی دیر به دیر نهایت یه بستنی میخوردم. نمیدونم این لعنتی چرا به جونم افتاد. فلوکونازولم درمان شش ماهه انجام ندادم به خاطر اینکه گفتم میخوام باردار شم. شش روزه مصرف کردم بعدشم درمان نگهدارنده قرص کلوتریمازول داخلی به تعداد 12 تا. که جواب نداد. ولی الان علائمم خیلی خیلی کمه به خاطر مصرف کم کربوهیدرات احتمالا. ولی ادویه ها رو میخورم که رحمم سرد نباشه

😳😳واقعا؟چجوری؟من شوهرم دارو میخورد.بادوم زمینی و گردو و عسل طبیعی و شیر موز مدام میدادم بخوره.فقط ...

بعضی وقت ها ازمایش هم اشتباه میشه این حجم از اختلاف اسپرم گاهی خطا ازمایشگاهیه ۲ به ۸۰ بدون دارو نیاز به تکرار دوباره ازمایش داره اولین ازمایش حتما مشکل داشت 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
گونال پیدانمیشه😖😖😖میگه میخوای سیکل وکنسل کن برادوره بعدتاگونال بیاد ولی ازدلم نیومد اومدم داروبگی ...

سینال هم بدی نیستا. خیلی ها با سینال جواب گرفتن عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706