2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818281 بازدید | 669072 پست
مرسی عزیزم میگم‌من‌از دیروز یکم‌تخمدان سمت راستم‌تیر میکشه طبیعیه؟

طبیعیه من الان بعضی وقتا شبا از خواب بیدار میشم تیر میکشه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی عزیزم دستت درد نکنه  یه وقتایی نمیدونم تا کی این وروکجا بازی ادامه داره منم که خوش خواب🙈 ...

قربونت بشم از من خوش خواب تر نيستي مطمئنم من كلا توي فاميل به خوش خوابي معروف بودم ولي ببين مادر بودن با آدم چي كار ميكنه ، ان شا الله از اين بي خوابيها قسمت همه دوستان گلم بشه . 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که بسلامتی و آرامش این روزا رو بگذرونی لطفا زیر نظر دکتر روند سلامتیتون رو چک کنید پیگیر بودم ...

زنده باشی عزیزم، تمام سعیمو میکنم که استرس رو از خودم دور کنم و به چیزهای مثبت فکر کنم 

عزيزم از روز اول زیر نظر پزشک هستم و سرخود هیچکاری نکردم، دعا کنید علائمم شدید نشه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

خانما من پنجشنبه انتقال جنين دارم برام دعا کنيد 

ي سوال دارم امپول عضلاني چ خطراتي داره اشتباه بزنيد اخه من شوهرم برام ميزنه ميترسم ي وخت اشتباه بزنه

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2731
طفلی همسرم خیلی اذیت شد، خیلی حس غذای وجدان داست بله گلم سه روزه بودن جنینا ان شاالله همه دوستان م ...

خدا نی نی تون رو حفظ کنه عزیزززم😘😘😘

الهی آمین❤❤❤❤❤👶👶👶👶

توکل به خدا

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
نازنینم شما که الان دیگه به امید خدا باید آزمایش بدین نیاز به بی بی چک نیست ولی حق دارین خیلی حال س ...

روز یکشنبه ان شاالله میرم ازمایش دعا کنید مثبت بشم 

ان شاالله که کار شما به تخمک اهدایی نمیرسه 

من باید اول برم مطبش ،بعد بقیه کارارو برم ابن سینا یا اینکه از اول برم ابن سینا ؟

اگه دکتری که میخوای مطبش بری و زیر نظرش باشی دکتر ابن سینا باشه و بری ابن سینا بعدش دیگه ظاهرا مجاز نیستن مریضای بیمارستان رو مطبشون ببینن.

بهتره تماس بگیری مطب با خودشون مشورت کنی

2738
روز یکشنبه ان شاالله میرم ازمایش دعا کنید مثبت بشم  ان شاالله که کار شما به تخمک اهدایی نمیرسه ...

آمین 

حتما دعا میکنم و منتظرم

دائما چک میکنم ببینم دوستانمون در چه حالی هستن و به چه نتایجی رسیدن و دعاهامونو قطعا که جمعی بدرقه راهشون می کنیم، اینو شک نداشته باشین

واقعا آرزو میکنم با جواب مثبت واسه ۹ ماه سنگینی و خاطره قشنگ بیای ان شا الله و همه مونو دلگرم کنی🌺

فدات شم اصلا نگران نباشثمن الان مثبتم هفته بعد زایمانمه خداروشکر خانواده هستن نی نی رو نگه میدارن ا ...

عروس کوچولو کاش از حال خودت خبردارمون میکردی

حتی اگه نیاز به کمک باشه، من کاری از دستم بربیاد حاضرم کمک کنم تا رو براه بشی ان شا الله

دوستای گلی ک شوهرشون تحت درمان هست

بیاین بگید دکتر ارولوژ برا شروع سیکل میکرو، چ دارویی ب همسرشون داده

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
دوستان‌کسی بوده ماه قبل پانکچر ال دی مصرف کنه؟فقط ال دی داروی دیگه ای همراهش مصرف نکنه

آره عزیزم، من از چندین ماه قبلشم فقط ال دی می خوردم

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
زنده باشی عزیزم، تمام سعیمو میکنم که استرس رو از خودم دور کنم و به چیزهای مثبت فکر کنم  عزيزم ...

مرضی جون من با یه فوق تخصص عفونی صحبت کردم گفت اگه چهار پنج روز اول شدید نشه دیگه نمیشه. نگران نباش سختش رو گذروندی و رو به بهبود کاملی عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706