2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818498 بازدید | 669083 پست
سلام لیانای عزیزم  بله امروز بهم زنگ زدن، مثبت بودم متأسفانه  الآن تقریباً 5،6 روز از شر ...

قربون سفید برفیت 😍😍😍ماشاالله💓

خب عزیز دلم ناراحت نباش ۶ روز گذشته چند روز تحمل کن دختر نازت رو بغل میکنی چشم بهم بزنی میگذره عزیزم 

الان پیش مامانته بهترین کارو کردی عزیزم مامانتم مثل خودت مواظبشه 🌺🌺🌺

انشاالله خدا به همه پدر و مادرا سلامتی بده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر تزریق hcgداشته بودن میتونه مثبت کاذب بوده باشه  من خودم سه تا بهم داده روز انتقال سوم و شش ...

نه مامان سلما نداشت ابن آمپول رو 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام لیانا جون خوبی؟ گل دخترت خوبه؟ چه خبرا؟ 

سلام عزیز دلم ممنوون خودت خوبی چکارا میکنی تهوعت بهتر شد؟ 

ما هم خوبیم خداروشکر همش خونه ام دیگه حوصلم سر رفته 

2728
ذخیرتم خوب بوده عزیزم من ذخیرم پایینه.ایشالله جواب بده.من بیشتر نگارن اسپرم همسر جان هستم که دی اف ا ...

امیدت به خدا باشه خیلیا با وضعیت خیلی بد طبیعی مامان شدن 

انشاالله جنین های با کیفیت تشکیل بشه گلم  

فقط باید خدا بخواد 🌷🌷🌷🌷🌷

امروز ۱۰ 

انشاالله که با یه بتای تپل خوشحالمون میکنی عزیزم ❤️❤️❤️

سلام دوستان کسی بوده با چند بار میکرو منفی از طب سوزنی نتیجه گرفته باشه؟من دیروز رفتم طب سوزنی با وجود این که دکتر خودم گفت همه چیز عالی وخوب هست ولی با ی نبض ساده بهم گفت رحمم خیلی مرطوبه واگه ۱۰ بار دیگه هم میکرو کنم بازم منفی میشه تاز مانی که طبع رحمم متعادل بشه و خوب بشه .نمیدونم خیلی بهم امیدواری داد گفت اکه طبع رحمم اصلاح بشه طبیعی هم بازدار میشم نیازی به میکرو نیست . منم چون تازه میکرو ام منفی شده فعلا دست نگه داشتم تا چند جلسه برم ببینم چی میشه. میگفت این داروها اینقدر عوارض داره که ۴۰ سالمون بشه تازه متوجه میشیم چه بلایی سرمون اومده. کسی بوده تجربه طب سوزنی و بارداری داشته باشه؟

دکتر ایمونولوژی هستن  بیمارستان بهمن ویزیت میکنه یا جای دیگس

بله عزیزم 

خواستی بگو ادرسش رو بگیرم نه بهمن نیست

2738
سلام مامانای گلی ک با آی وی اف باردار شدین.منم بالاخره انتقال دادم.امروز ۵روزه ک میگذره.هیچ علائمی ن ...

به سلامتی عزیزم 

اصلا دنبال علایم نباش هر کیم داره به خاطر مصرف داروهاست 

من خودم نداشته علائم وااقعی بارداری از هفته ۶ شروع میشه 

ایشالا تیکرت تا ۹ ماه دیگه بمونه و بعدم نی نی رو سالم بغل کنی 🥰🥰🥰

خانوما من میخوام ای وی اف تعیین جنسیت انجام برم . تهران هستم ب نظر شما کدوم دکتر بهتره ؟ خدارو شکر یه دختر ۵ ساله دارم و برای بارداری دوم میخوام اقدام کنم 

ممنونم راهنماییم کنین

خدای من خدای معجزه هاست . 
خانوما من میخوام ای وی اف تعیین جنسیت انجام برم . تهران هستم ب نظر شما کدوم دکتر بهتره ؟ خدارو شکر ی ...

عزیزم مامان ماهک تعیین جنسیت انجام داده پیامت رو ببینه راهنماییت میکنه 

کاملا حق داری عزیزم و این حس ها هم طبیعیه اگر بی تفاوت بودی عادی نبود عزیزم حتما مادر میشی، ما هم ک ...

ممنون زینب جون.امیدوارم که خدا به دعای دوستان خوبی مثل شما توجه کنه.آره همه اینارو یادمه ولی یکی از بزرگترین نگرانی هام فرصتمه بخاطر سنم...امیدوارم زودتر به نتیجه برسم.

گوش نکرد به حرفم.شاید از ترس کرونا.خودش روزی سه تا آنتی بیوتیک میخوره.تا حالا ۱۱ دونه آموکسی سیلین خ ...

عزیزم تا وقتی آبسه نشده و از همه مهمتر تب نکردن جای نگرانی نیست، فقط زودتر برید دندونپزشکی جای مطمئن که رعایت میکنن 

قربونت عزیزم 😍 😍 😍 😍 😍  قطعا شیرینه، خداییش همسرم هم خیلی کمک میکنه، دیشب اون پیشش خوابید ...

عزییییزم...میدونم که خیلی سخته ولی برای من که ندارم همش آرزو و دوست داشتنیه‌.ایشالا وقتی مرد شد و یه انسان فرهیخته،اونوقت به خودت ببالی و همه ی این سختیهارو فراموش کنی.

2706