2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855494 بازدید | 671591 پست
عزیزم چند تا جنین شد ؟؟؟ رژیم غذایی هم گرفتی؟؟؟ 

۱۲تا...رژیم که اون موقع به مدت ۱ونیم سال بود که شام نمی خوردم و بجاش سرشب فقط میوه و سبزیجات می خوردم...توی روزم هرچی دوست داشتم میخوردم ولی زیاده روی نمیکردم که وزنم بالا نره چاقشم یه وقت و دیگه همون که قبلا گفتم از دو سه ماه قبلش سردیجات و گذاشتم کنار و گرمیجات میخوردم مث دوسین و شربت دارچین و عسل و....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😂😂😂 حالا چی میشه یهو هر دوتاش رو بده خوب ولی یدونه بشه حالا هر جنسیتی، فقط بشه  خیلی دل ...

انشاالله ایندفعه حتما میشه توکلت به خدا باشه...

اونجایی که گفتم خدا الان میگه سفارش دیگه ای نداری علیاحضرت منظورم به خواسته تو نبود عزیزم خودمو گفتم که خدا بهم بچه بده سالم و صالح و عاقل باشه هرچی بود بود😉

وگرنه برا خدا کاری نداری انشالله بهت یه دخمل وپسر ناز میده

2731
الان من چند روزه اووبوست و اینوفولیک رو شروع کردم  هفته ای یدونه امگا ۳ و هفته ای دو تا ویتامی ...

خب اگه دو ماه بخوری مسلما بهتره تا یه ماه ولی بازم خود هرچی صلاح میدونی اگه دوست داری تخمک بهتری داشته باشی شهریور برو

اووبوست روزی ۴ تا و اینوفولیک روزی ۲تا میخوری؟؟

ویتامین دیت خوبه؟؟؟اگه خیلی کمه آمپول بزن هر سه هفته بیشتر جواب میده تا قرص

ویتامین سی هم حتما خودت و شوهرت هر روز بخور و غذاهایی مث آب پرتقال و فلفل دلمه ای سرشار از ویتامین سی ان و برای مردا خیلیییی خوبن...آب هویچ هم خودت و مخصوصا همسرتون زیاااد بخورین

دوسین هم هر روز سه ق چ صبح ظهر و شب بخور

شربت عسل و دارچین به جای چای بخورید

خودت شیرینیجات و کلا بذار کنار چون کیفیت تخمک و میارن پایین بجز خرما و عسل که فوایدش بیشتر از معایبشه

همینا فقط یادم بود....انشاالله اینارو رعایت کنی تخمکای خوبی میدی

خب اگه دو ماه بخوری مسلما بهتره تا یه ماه ولی بازم خود هرچی صلاح میدونی اگه دوست داری تخمک بهتری داش ...

استرس و شان گرفتم از این پیامت

آره شهریور برم بهتره 

بزار خوب مکمل بخورم و با دل راحت برم

اووبوست ۴ تا میخورم دو تا هم اینوفولیک میخورم

هر روز ویتامین سی هم خودم و هم همسرم میخوریم

همسرمم پروفرتیل روزی دو تا با سلن پلاس بهش میدم

دیگه گرمی و بادکش و ... همرو انجام دارم میدم ولی گرمی رو تازه یه هفته میشه شروع کردم 

الان به دکترم باید خبر بدم که شهریور میام 

اینجوری دلم راحتتره که حداقل دلم نسوزه

راستش من پیش دکتر احمدی تو عرفان نیایش میخواستم برم، اما خواهرم شوهرم یهو دکتر نصر رو برام اکی کرد و ...

به نظرم دکتر احمدی این قدر با قاطعیت حرف زده هدف راضی کردن شما بود و جیب خودش وگرنه همه دکترها میگن دو قلو پر خطره 

اگه یه پسر یه دختر از کجا معلوم هر دوش بگیره که اکه یکیش بگیره دیگه پی جی دی کردن چه کاریه 

ولی فقط نمیدونم چرا نصر  مکمل ها رو گفته نخورین 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
استرس و شان گرفتم از این پیامت آره شهریور برم بهتره  بزار خوب مکمل بخورم و با دل راحت برم او ...

وااای استرس چرا؟؟؟!!!!!😳😯

من که اینارو نگفتم استرس بگیری خواستم کمک کرده باشم🙊ای خدا عجب کاری کردما🙈

آخه این کارا خوبن کلا حالا شما اگه ماه بعدم بری برای دارو گرفتن تا زمان تخمک کشی ۱ونیم ماه میشه که داروی تقویتی مصرف کردی که بازم خوبه نگران نباش

سلام مامانها 

من چیکار کنم از دست دکترها...خسته شدم بخدا..اصلا باهم هماهنگ نیستن😔

مشکل من دی اف ای اسپرم ۳۵هست ومورفو ۴

رفتم دکتر زنان میگه با این عدد۳۵ میکرو نمیکنم برات ودرمان هم نداره

رفتم اورولوژی میگه برو دکتر زنان 

اصصلا دارو نمیدن برای دی اف ای

میگن درمان نداره وفقط منو پاس میدن بهم دیگه

کاش میشد بیام تهران

یعنی واقعا دکترای تهران بخاطر دی اف ای دارو میدن ونظرشون اینه که درمان داره؟

خیلی با حرفا ونظراتشون استرس بهم وارد شده

نکنه واقعا با دی اف ای ۳۵هیچوقت باردار نشم😭

یعنی ممکنه اینهمه راه تو کرونا واین شرایط بیام تهران وجواب امیدوار کننده ای بشنوم؟

دی اف ای شده کل فکر وذهنم از بس دکترای اینجا میگن هیچ درمانی ندار

به نظرم دکتر احمدی این قدر با قاطعیت حرف زده هدف راضی کردن شما بود و جیب خودش وگرنه همه دکترها میگن ...

منم موندم چرا دکتر نصر گفت مکمل نخور اصلا در صورتیکه من و همسرم نیاز به دارو داریم اونم با این وضعیتمون

وااای استرس چرا؟؟؟!!!!!😳😯 من که اینارو نگفتم استرس بگیری خواستم کمک کرده باشم🙊ای خدا عجب کاری کر ...

نه حساب کردم تا پریود بعدی و پانکچر نهایت یک ماه و یک هفته دارو خوردم پس بندازم شهریور که دو ماه کامل بشه بهتره

منم موندم چرا دکتر نصر گفت مکمل نخور اصلا در صورتیکه من و همسرم نیاز به دارو داریم اونم با این وضعیت ...

شاید نظرشون اینه مورفو درمان نداره یا گاهی اوقات تو مردها ممکنه دارو اثر عکس بذار

2706