2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822108 بازدید | 669237 پست
ممنون مهربون لطف کردین🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

خواهش میکنم❤🌹🌹

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر نصر برای ذخیره بالای ۱ پیشنهاد اهدایی نمیده عزیزم نگران نباش

خداروشکر، چون همسرم خیلی حساس شده انگار دنبال اینه کلا خراب کنه همه چیز رو😔 از وقتی فهمیده مشکل اصلی ناباروری از خودشه خیلی عوض شده، الانم کلا میگه فقط یه بار میام شد که شد ،نشد کلا بچه رو باید بی خیال بشیم 

به زور دارو بهش دارم میدم همش غر میزنه ،خیلی ناراحتم

شب و روزم با استرسه، اگه این دکتر هم انتقالم منفی بشه چی میشه

2728
چجوری میشه fsh رو پایین بیارم؟

والله من دقیق نمیدونم،ولی داخل یه تاپیک خوندم که خانم ها با خوردن قرص ویتاگنوس (گیاهی ) تونستن بیارنش پایین،من نمیتونم به شما توصیه کنم بخورید چون بدن ها با هم فرق داره ،ولی میخوای یه ویزیت پیش دکترت بشو ببین نظر اون چیه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
خداروشکر، چون همسرم خیلی حساس شده انگار دنبال اینه کلا خراب کنه همه چیز رو😔 از وقتی فهمیده مشکل اصل ...

ای وای ،اینطور که خیلی بده ،راضی نمیشه بره مشاوره ؟؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ای وای ،اینطور که خیلی بده ،راضی نمیشه بره مشاوره ؟؟

نه عمرا بیاد

کلا یهو میگه من بچه نمیخوام تو گیر دادی

چند تا دکتر رفتیم هی منفی شده همش غر میزنه که الکی داریم پول میدیم

روزی هم که فهمید مشکل اصلی از خودشه عصبی شد که چرا از اول بهمون نگفتن، یه عمر رفتیم و اومدیم تازه اینو دارن به ما میگن

میگم سیگار نکش لج میکنه

میگم یخ بزار دکتر گفته خوبه از قصد لب تاپ میزاره رو پاش تا ۱۰ ساعت

فقط داروهاشو رو سر وقت میخوره خداروشکر

اما کلا گفت تخمک اهدایی نمیگیریم و کلا هم دفعه آخر که دارم میام پس یه دکتر انتخاب کن همونو بریم

منم تو استرسم اصلا نمیدونم پیش کی برم

دکتر نصر برم یا دکتر احمدی تو عرفان نیایش.

😔😔یه نفر میگه دکتر نصر خوبه یکی میگه سرش شلوغه، 

من آخرین شانسمه

دکتر احمدی معروف نیست و سرش خلوته ولی نمیدونم کارش چجوریه، گفت بیا مطبم و همه کاراتو اونجا میکنم برای انتقال و تخمک کشی میریم عرفان نیایش و خیلیم مهربون بود پشت تلفن و دلسوز، اما کلا گیر کردم

نه عمرا بیاد کلا یهو میگه من بچه نمیخوام تو گیر دادی چند تا دکتر رفتیم هی منفی شده همش غر میزنه که ...

من نصر رو نمیشناسم اما طبق تعریف دوستان انگار باتجربست 

همون نصر برو 

دلیلی نگفتن برا منفی شدنات؟ چن بار پانکچر کردی ؟ 

چون میگی چن بار انجام دادی قبل اینکه شروع کنی دلیل منفی شدنت رو از دکتر بپرس که ایشالا برطرفش کنی 

نگران نباش توکل کن به خدا 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
2738
نه عمرا بیاد کلا یهو میگه من بچه نمیخوام تو گیر دادی چند تا دکتر رفتیم هی منفی شده همش غر میزنه که ...

منم میگم نصر برو. مهربونیه دکتر دلیل نمیشه کارش عالی باشه. پیج دکتر نصر رو اینستا ببین اگه ندیدی تاحالا. کلی انرژی مثبته چهره اش.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
منم میگم نصر برو. مهربونیه دکتر دلیل نمیشه کارش عالی باشه. پیج دکتر نصر رو اینستا ببین اگه ندیدی تاح ...

دعا کن واسم

فردا دارم میرم پیشش، امیدوارم همسرم هم خوشش بیاد

و دستش سبک باشه

دعا کن واسم فردا دارم میرم پیشش، امیدوارم همسرم هم خوشش بیاد و دستش سبک باشه

وای چه عالی😍 انشالله قسمتتون میشه خیلی زود مامان و بابا بشید دیگه بسه این همه انتظار👶👶👶

خداروشکر، چون همسرم خیلی حساس شده انگار دنبال اینه کلا خراب کنه همه چیز رو😔 از وقتی فهمیده مشکل اصل ...

عزیزم دکتر نصر خیلی کارش دقیقه و تبحرش بالاست شک نکن پیشش جواب میگیری حتما...من خودم خیلی دوست داشتم برم پیشش اینجوری خیالم خیلی راحت بود ولی چه کنم که شوهرم دوست نداشت پیش دکتر مرد برم

اصلا استرس نداشته باش که حتما نی نی دار میشی ایندفعه☺

وای چه عالی😍 انشالله قسمتتون میشه خیلی زود مامان و بابا بشید دیگه بسه این همه انتظار👶👶👶

ممنون مهربون 

🌷🌷🌷😔 ایشالله که بشه از خدا فقط یه بچه میخوام

ده ساله منتظرم

کل فک و فامیل بچه آوردن همه یه جوری به ما نگاه میکنن، به خدا مردم انقدر بی ادب و فوضولن، تا همسایه ها هم حرف درآوردن من نمیدونم به اونا چه ربطی داره ، به پایین تنه من و همسرم فکر میکنن که چرا بچه دار نشدیم،، خسته شدم از بس جلو همه ادای آدمهایی که بچه دوست ندارن و نمیخوان رو دربیارم، تا یکی می پرسه چرا بچه نمیارین، همش باید نقش بازی کنم که ما دوست نداریم الانم که شرایط کرونا هست و عمرا بیاریم و .....

از دست مردم خسته شدم، خیلی دلم میخواد داد بزنم بگم به شما چه، آقا ما مشکل نازایی داریم وگرنه بلدیم بچه دار بشیم ولی خدا نمیخواد 😔😔

فکر نکنم فرقی داشته باشه من همیشه از پنج می خورم

ممنون عزیزم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم دکتر نصر خیلی کارش دقیقه و تبحرش بالاست شک نکن پیشش جواب میگیری حتما...من خودم خیلی دوست داشتم ...

ایشالله، نه خداروشکر همسرم با دکتر مرد مشکلی نداره 

فقط میگه آخرین دفعه ست میریم کلا همینو هر روز میگه، از استرس همش میخندم یا دعوا میکنم باهاش