2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818320 بازدید | 669074 پست
یه خانومی هم دقیقا دودیقه قبل من انتقال داد بعد که خیلی مثانه اش پربود یه ساعت دراز کشید پرستاراومد ...

به منم دقیقا همینو گفت

گفت دوتا سوراخ جداس😂

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنین ها چه اندازه ای هستن؟با چشم قابل دیدن هست؟

من اصلا ندیدم چون‌مامان ماهک گفتش موقع انتقال سرتونو بلند نکنید فقط دیدم دکتر جنین شناس اومد تویه نی بلند بود دیگه چیزی ندیدم 

نه والا همه چی میخورم میگم که تازه روز چهار انتقالمه هر روز امپول میزنم شبا هم شیاف با روزی چهار ت ...

فاصله پانکچر و انتقال چقدر بود؟ تعیین جنسیت داشتین؟ 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2728
بعله من دکتر قوامی بودم اون خانوم دکتر فروتن،  تا اونجایی که من دیدم ۱۲ تا انتقالی نشسته بودیم ...

وای خالی راحتتره استرسشم کمتره من سر اون انتقالم خیلی بهم فشار اومد هرچیم بعد انتقال گفتم برام لگن بیارن لفتش دادن آخرشم حالم بد شد کلی گریه کردم استرس کشیدم منفیشدم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
فاصله پانکچر و انتقال چقدر بود؟ تعیین جنسیت داشتین؟ 

تعیین جنسیت نداشتم

یک ماه و نیم بعد از پانکچر انتقال داشتم

2738
چجوریه انتقال؟ادما لخت میکنندکترا دور ادمن؟

نه لخت کامل نمی کنن باید گان بپوشی بری اتاق انتقال ددکتر هستو دستیاراش

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
چجوریه انتقال؟ادما لخت میکنندکترا دور ادمن؟

پاهات مثل معاینه بالاس دکترم نشسته برات کاراتو انجام میده و انتقال میده

ای بابا عزیزم نگران نباش ایشالا چیزی نیست و زود زود انتقال میدی و مامان میشی. آره شدم 😊 می خوام چ ...

ممنون عزیزم انشاالله...منم خداروشکر اذیت نشدم بعد هایپری ولی به منم گفتن بعد سه تا پری بیا

حالا تو ماه بعد برو شانستو امتحان کن و بهشون بگو سیکلتو شروع کنن...بعدم اگه تنبلی تخمدان داشته باشی سیکل لانگ معمولا درنظر میگیرن برات و عملا باز انتقالت میفته برا شهریور که اینجوری خوبم هست برات...انگار بازم برات یه فاصله ای بین پانکچر تا انتقال افتاده که خوبه برای بدنت

انشاالله با اولین انتقالت مامانی بشی😍

2706